کد خبر : 2024073 | 06 خرداد 1403 ساعت 09:28 | 56.8K بازدید | 56 دیدگاه

آخرین عکس کروس: من همه این جام‌ها را بردم

تونی کروس، ستاره رئال مادرید، آخرین عکسش در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با جام‌های متعددی که به دست آورده بود را گرفت.

آخرین عکس کروس: من همه این جام‌ها را بردم

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته سی و هشتم و پایانی لالیگا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو روبروی رئال بتیس به میدان رفت و با تساوی بدون گل متوقف شد اما این بازی به‌خاطر خداحافظی کروس به یک بازی خاص برای رئالی‌ها تبدیل شد.

این بازیکن هفته گذشته در تصمیمی غیرمنتظره و شوکه کننده اعلام کرد که قصد دارد از دنیای فوتبال خداحافظی کند و رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ آخرین حضورش در مستطیل سبز خواهد بود. او شب گذشته برای آخرین بار در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با پیراهن رئال حضور پیدا کرد.

هواداران و باشگاه رئال مراسم ویژه‌ای را برای خداحافظی با این ستاره آلمانی تدارک دیده بودند. او با تشویق هواداران و هم تیمی‌هایش از زمین بازی بیرون رفت اما پس از آن که همه از ورزشگاه بیرون رفتند، باشگاه رئال صحنه خاصی را با جام‌هایی که او در طول این مدت به دست آورده بود تدارک دید تا به شکلی خاص از او تقدیر کرده باشد.

2026547

کروس در کنار جام‌ها و افتخاراتش عکسی به یادگار گرفت و همچنین فلورنتینو پرز هم به عنوان رئیس باشگاه در این مراسم حضور داشت و در کنار او عکسی با جام‌ها گرفت تا ارزش و جایگاه خاص این بازیکن در این باشگاه را به همگان نشان داده باشد.

دیدگاه‌ها