کد خبر : 2024114 | 06 خرداد 1403 ساعت 12:37 | 104.2K بازدید | 72 دیدگاه

گزارش آاس:

کروس آینده‌اش بعد از بازنشستگی را مشخص کرد

تونی کروس در پایان یورو 2024 از فوتبال بازنشسته خواهد شد اما از مدت‌ها پیش مشخص کرده که بعد از فوتبال چه خواهد کرد.

کروس آینده‌اش بعد از بازنشستگی را مشخص کرد

به گزارش "ورزش سه"، بازنشستگی کروس تصمیمی متفکرانه و آرامش‌بخش برای خودش بود. این بازیکن آلمانی همیشه به صراحت می‌گفت که قصد ندارد دوران حرفه‌ای خود را تا سن بالا ادامه دهد و می‌خواهد در اوج برود. 

او در سال 2019، چند هفته پس از تمدید قرارداد با رئال مادرید تا سال 2023، گفت: «33 سالگی سن خوبی برای بازنشستگی است.»

2026590

تا چند هفته پیش همه چیز نشان می‌داد او قراردادش را یک سال دیگر تمدید خواهد کرد اما بالاخره در 34 سالگی خداحافظی کرد. کروس یک فینال لیگ قهرمانان با رئال و یورو 2024 را با آلمان پیش رو دارد و برای همیشه از فوتبال خواهد رفت اما او همچنان به فعالیت در زمینه فوتبال ادامه خواهد داد.

به گفته آژانس EFE، کروس سه برند را در دفتر مالکیت و ثبت برندهای اتحادیه اروپا (EUIPO) ثبت کرده است تا از این پس در مشاغل فوتبالی که بر عهده دارد از آنها استفاده کند. برای شروع، تاسیس آکادمی فوتبال.

این یکی از پروژه‌های او است که از چهار سال پیش و در آلمان شروع شد. ستاره آلمانی اخیرا یک آکادمی فوتبال در مادرید نیز تاسیس کرد که از ماه سپتامبر رسما فعالیتش را شروع خواهد کرد.

در EUIPO، کروس سه علامت تجاری را به ثبت رسانده است: "KR8S"، "TK8" و "Toni Kroos Academy". او از این علامت‌های تجاری می‌تواند در تولید انواع البسه ورزشی استفاده کند. در واقع کروس از میادین فوتبال رفت ولی همچنان در فوتبال و فعالیت‌های پیرامونش خواهد ماند.

دیدگاه‌ها