کد خبر : 2024286 | 07 خرداد 1403 ساعت 07:24 | 16.3K بازدید | 13 دیدگاه

آمار بازی: نکونام و ساکت رقبای خونین!

جواد نکونام بعد از تساوی تلخی که مقابل نساجی کسب کرد صدر جدول را به رقیب دیرینه هدیه داد.

آمار بازی: نکونام و ساکت رقبای خونین!

به گزارش ورزش سه، نساجی و استقلال در هفته بیست و هشتم به تساوی بدون گل رسیدند و استقلال صدر را از دست داد اما با این تساوی جواد نکونام همچنان دست بالا را مقابل ساکت الهامی دارد و مقابل این مربی نتایج بهتری کسب کرده است!

ساکت الهامی و جواد نکونام در دوران سرمربیگری تاکنون 9بار با هم روبرو شده اند که 2 برد سهم الهامی بوده، 3دیدار با نتیجه تساوی و 3برد هم سهم نکونام بوده است و در این زمینه سرمربی استقلال شرایط بهتری دارد و اگر در این مسابقه موفق به شکست الهامی می‌شد علاوه بر بهبود آمار خود یکی از شیرین ترین‌پیروزی ها را مقابل این مربی کسب کرده بود.

ساکت الهامی در دوران سرمربیگری تاکنون 10بار با استقلال روبرو شده که 1برد، 5تساوی و 4باخت ماحصل جدال‌هایش با استقلال بوده و در این زمینه هم توانست آبی‌ها را متوقف کند تا پرتکرارترین نتیجه‌ای که مقابل استقلال کسب کرده تساوی باشد!

جواد نکونام در دوران سرمربیگری تاکنون  8بار با نساجی مازندران روبرو شده که 4برد، 2تساوی و 3باخت ماحصل جدال‌هایش بوده و در این مسابقه یک تساوی دیگر به آمار این مربی مقابل نساجی ادامه  دار شد و این تلخ‌ترین مساوی او مقابل تیم سابقش بود!

نساجی و ساکت الهامی با تساوی که مقابل استقلال کسب کردند بقای خود را تقریبا قطعی کردند و در سوی دیگر قهرمانی استقلال را به اما و اگر کشیدند و بزرگترین تغییرات را در جدول لیگ برتر ایجاد کردند.

دیدگاه‌ها