کد خبر : 2024350 | 07 خرداد 1403 ساعت 10:36 | 60.5K بازدید | 43 دیدگاه

لوتار ماتئوس:

کروس ستاره بارسلونا را نیمکت‌نشین می‌کند!

لوتار ماتئوس، ستاره سابق فوتبال آلمان، معتقد است که تونی کروس باعث نیمکت‌نشینی ایلکای گوندوگان در تیم ملی این کشور خواهد شد.

کروس ستاره بارسلونا را نیمکت‌نشین می‌کند!

به گزارش "ورزش سه"، کروس این فصل یکی از بهترین عملکردهایش در چند سال اخیر را به نمایش گذاشت و نقش مهمی را در قهرمانی رئال مادرید در رقابت‌های لالیگا و همچنین صعود این تیم به دیدار فینال مسابقات لیگ قهرمانان اروپا ایفا کرد و یولیان ناگلزمان توانست او را برای بازگشت به تیم ملی کشورش متقاعد کند.

او تصمیم گرفته است که پس از پایان رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ از فوتبال خداحافظی کند و به این ترتیب این مسابقات آخرین حضور او در مستطیل سبز خواهد بود و بسیاری از طرفدارانش امیدوار هستند که بتواند با تیم ملی آلمان به مراحل پایانی صعود کند و شانس قهرمانی داشته باشد.

2003993

ماتئوس که یکی از تحسین کنندگان این ستاره آلمانی رئال مادرید است در گفت‌وگو با بیلد درباره شرایط این بازیکن در آستانه رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ اظهار داشت: «تونی کروس چهره اصلی تیم ملی آلمان و بازیکنی کلیدی برای مربی است و این موضوع برای همه کاملا روشن است.

نقشی که او در این تیم دارد شاید شبیه به نقشی است که من در یورو ۱۹۸۸ و جام جهانی ۱۹۹۰ برای تیم ملی آلمانی داشتم. از آن جایی که کروس و گوندوگان سبک بازی بسیار مشابهی دارند، شاید ستاره بارسلونا مجبور شود عقب بنشیند و به بازیکن ذخیره او تبدیل شود.»

دیدگاه‌ها