کد خبر : 2024362 | 07 خرداد 1403 ساعت 11:36 | 11.6K بازدید | 11 دیدگاه

سه انگیزه بزرگ شاگردان محرم در خانه

کار سیدسیروس در رفسنجان خیلی سخت است!

سرمربی مس رفسنجان سعی دارد تیمش را با آمادگی بالا به مصاف استقلال خوزستان بفرستد تا 3 امتیاز شیرین را به دست بیاورد.

کار سیدسیروس در رفسنجان خیلی سخت است!

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای حساس هفته بیست و نهم لیگ برتر مس رفسنجان در خانه از استقلال خوزستان پذیرایی خواهد کرد؛ این بازی که در رقابت تیم‌ها برای بقا در لیگ برتر تاثیرگذار است، برای شاگردان محرم نویدکیا نیز انگیزه‌های خاصی را به همراه دارد.

با توجه به قطعی شدن بقای مس در لیگ برتر شاید تصورات بر این باشد که آنها مقابل استقلال چندان انگیزه‌ای برای کسب پیروزی ندارند اما نویدکیا و شاگردانش برای پایان دادن به طلسم‌های موجود به دنبال کسب برد هستند.

2027013

مس رفسنجان با هدایت محرم نویدکیا در نیم فصل دوم هیچ بردی را در خانه کسب نکرده است. مسی‌ها با نویدکیا همه بردهای خود را بیرون از خانه به دست آوردند و حالا در آخرین بازی خانگی فصل امیدوارند این طلسم را مقابل استقلال خوزستان بشکنند و جشن پیروزی در کنار هواداران خود بگیرند.

از سوی دیگر نویدکیا در شرایطی هدایت مس را برعهده گرفت که این تیم در رتبه دهم بود و باوجود اینکه روند نتیجه‌گیری نارنجی‌پوشان تغییراتی داشته اما آنها همچنان در رده دهم قرار گرفته‌‌اند. کسب پیروزی مقابل استقلال خوزستان اما می‌تواند مس را در جدول با صعود مواجه کند و محرم و شاگردانش به رتبه تک رقمی برسند.

در کنار این دو موضوع مهم برای مسی‌ها قطعا مسی‌ها برای کمک به شرافت فوتبال با تمام وجود و برای کسب برد مقابل استقلال خوزستان قرار می‌گیرند و تمام توان خود را به کار می‌گیرند تا بتوانند به تیم‌های دیگر در کورس بقا کمک کنند.

دیدگاه‌ها