کد خبر : 2024434 | 08 خرداد 1403 ساعت 04:25 | 24.7K بازدید | 21 دیدگاه

بعد از حضور حسین با پیراهن سپاهان:

این‌بار یک پاپی دیگر در مسیر قهرمانی پرسپولیس!

محمد پاپی در بازی فردا جا پای برادر بزرگ‌تر خود خواهد گذاشت!

این‌بار یک پاپی دیگر در مسیر قهرمانی پرسپولیس!

به گزارش "ورزش سه"، در سال‌های ‌نه چندان دور حسین پاپی برادر بزرگتر محمد پاپی با پیراهن سپاهان در جدال‌های حساسی مقابل پرسپولیس به میدان می‌رفت و یکی از بازیکنانی بود که در اوج رقابت این دو تیم نقش کلیدی ایفا می‌کرد، حالا برادر کوچکتر او محمد پاپی فردا در بازی حساس پیراهن شمس‌آذر مقابل سرخپوشان قرار خواهد گرفت.

محمد پاپی در دو هفته اخیر لیگ برتر موفق به گلزنی شده و یکی از آماده‌ترین بازیکنان این تیم مقابل پرسپولیس خواهد بود و با تکنیک و سرعت‌بالایی که دارد می‌تواند خط دفاع پرسپولیس را به چالش بکشد و روند خوبش در گلزنی را تکرار کند.

2027106

او در نیم فصل نخست فرصت زیادی برای حضور در میدان پیدا نکرد اما در نیم فصل دوم به عنوان بازیکن ثابت برای این تیم به میدان رفت و نقش کلیدی در ترکیب این تیم پیدا کرده و بیشتر حملات شمس‌آذر از سمت راست و روی نفوذهای او انجام می‌شود.

پاپی در بازی با ملوان تک گل سه امتیازی این تیم را روی سماجت و پیگیری که نسبت به توپ داشت به ثمر رساند و همین گل نتیجه پیروزی یک بر صفر آنها شد و در بازی مقابل صنعت نفت آبادان هم توانست بازهم برای این تیم گلزنی کند.

پاپی در بازی رفت مقابل پرسپولیس برای دقایقی به عنوان یار تعویضی به میدان آمد اما در بازی فردا به احتمال خیلی زیاد در ترکیب اصلی خواهد بود و یکی از بازیکنان کلیدی و تاثیرگذار این مسابقه به حساب می‌آید.

دیدگاه‌ها