کد خبر : 2024487 | 07 خرداد 1403 ساعت 20:02 | 7K بازدید | 5 دیدگاه

ده‌روسی: می‌ترسیدم مربی رم شوم

دانیله ده‌روسی، سرمربی رم، می‌گوید با کمی ترس پیشنهاد جانشینی ژوزه مورینیو روی نیمکت تیم سابق خود را پذیرفته است.

ده‌روسی: می‌ترسیدم مربی رم شوم

به گزارش "ورزش سه"، مراسم اعطای جوایز یوسی در باشگاه قایقرانی آنیِن برگزار می‌شود که جوایزی به خبرنگاران، ورزشکاران و مدیران ورزشی به دلیل عملکردی که درسال گذشته داشتند، اهدا می‌شود.

در میان برندگان دانیله ده روسی، سرمربی رم، حضور داشت که این فرصت را پیدا کرد در مورد کارهایی که انجام داده و برنامه‌هایی که برای آینده دارد، صبحت کند.

او ابتدا درمورد تصمیم به حضور روی نیمکت رم پس از دریافت پیام از سمت باشگاه گفت: "ببخشید صدایم ضعیف است بعد از هر مسابقه صدایم اینطور می‌شود. تماسی در کار نبود، در واقع یک پیام واتس‌اپ بود، ما الان هم در این برنامه‌ با هم ارتباط برقرار می‌کنیم. مکان و زمان جلسه را به من گفتند، فهمیدم چرا باید به آنجا بروم. من با اشتیاق زیاد و با کمی ترس رفتم، چون شرایط ساده نبود.

فکر می‌کنم در پایان بخش اول سفرمان هستیم و می‌توانم خودم را بسیار مفتخر بدانم. هم اینکه اینجا همراه شما هستم، هم اینکه مربی تیم مورد علاقه‌ام بوده‌ام، تیمی که بیست سال در آنجا بازی کرده‌ام. ما در ابتدای مسیری هستیم که به امید بهبود آن در سال‌های آینده، پیش می‌رویم."

2027188

گفته بودی با تو به عنوان مربی رم برخورد نشود و همه تو را پسر رم ببینند؟

بله و آن‌طور که باید این کار را ادامه می‌دهند. من مربی را جایگزین نکرده‌ام، اما با تجربه‌ام، سن و دیدگاهم به کار او ادامه داده‌ام. من به دنبال این هستم که بهترین کار را انجام دهم. ماه گذشته اتفاق تلخی افتاد چون نتوانستیم به آن رویای بسیار دشوار دست پیدا کنیم، اما در پایان تقریباً در دسترس به نظر می‌رسید. بگذارید بگوییم که در مجموع، قضاوتم از این چهار ماه اول کاملاً مثبت است.

به چه چیزی فکر می‌کنید؟

به آینده، زیرا این نتیجه دیدار آتالانتا نیست که به ما اجازه نداد به لیگ قهرمانان صعود کنیم، بلکه این مربوط به نتایج خودمان است. تا آنجا که من نگرانم کار آسانی نبود، زیرا زمانی که من رسیدم ما خیلی دور بودیم و از چند تیم عقب بودیم. ما با دنده چهار کار را شروع کردیم و به نظر می‌رسید می‌توانیم این کار را انجام دهیم، اما اینطور پیش نرفت.

ما در حال کار هستیم، امروزه هنوز کار اصلی رت شروع نکردیم، اما در چند هفته گذشته، تجزیه و تحلیل کارهایی که باید انجام دهیم را انجام دادیم تا رم را به جایگاهی که وقتی بازی می‌کردم، برسانیم. اینطور نیست که من هر سال اسکودتو را بردم، اما بعد از به دست آوردن ثبات، حداقل باید بتوانیم جایگاه بهتری در جدول به دست بیاوریم.

بودجه نقل و انتقالات تابستانی؟

این‌ها مربوط به چیزهایی است که باشگاه و من در مورد آن صحبت خواهیم کرد، چیزی نیست که علنا ​​گفته شود بلکه در داخل ساختمان باشگاه مدیریت می‌شود.

دیدگاه‌ها