کد خبر : 2024539 | 07 خرداد 1403 ساعت 23:12 | 36.8K بازدید | 34 دیدگاه

خیال راحت نکونام با بهترین آچار فرانسه!

با بازگشت روزبه چشمی، نظم خاصی به خط دفاعی استقلال برابر نساجی داده شد.

خیال راحت نکونام با بهترین آچار فرانسه!

به گزارش "ورزش سه"، در مواجهه با فولاد، حضور روزبه چشمی در خط دفاعی استقلال به دلیل محرومیت کاملاً حس می‌شد. او به عنوان یکی از مدافعان کلیدی تیم، جای خالی مهمی را در ترکیب آبی‌پوشان ایجاد کرده بود. اما با وجود غیبت او، جواد نکونام با تنظیم مجدد تاکتیک‌ها و تغییرات در ترکیب تیم، توانست از بازیکنان دیگر خود استفاده کند و جایگزینی مناسب برای روزبه چشمی پیدا کند.

در بازی قبلی مقابل نساجی، روزبه چشمی دوباره به خط دفاعی استقلال بازگشت و با عملکرد قوی و تمرکز بالا، موفق به کنترل حملات حریف شد. او با قدرت و اعتماد به نفس، به عنوان یکی از رهبران خط دفاعی تیم، به حفظ دروازه سیدحسین حسینی کمک کرد و موجب شد  میزبان نتواند حمله خاصی را به روی دروازه استقلال ایجاد کند.

2027297

در بازی فردا مقابل گل گهر، انتظار می‌رود که روزبه چشمی دوباره به عنوان رهبر خط دفاعی تیم به میدان برود. او در تلاش خواهد بود تا با کنترل حملات حریف و حمایت از دروازه‌بان، به پیروزی استقلال کمک کند. همچنین، او می‌خواهد پس از بازی، خبرهای خوبی از قزوین بشنود و مطمئن شود که پرسپولیس متوقف شده تا بتوانند رقابت برای رسیدن به صدر جدول رده‌بندی را بیشتر تشویق کنند.

دیدگاه‌ها