کد خبر : 2024554 | 07 خرداد 1403 ساعت 23:55 | 30.8K بازدید | 3 دیدگاه

توصیه اسپالتی به کونته: در این تیم موفق می‌شوی

لوچانو اسپالتی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، معتقد است آنتونیو کونته در ناپولی موفق خواهد شد.

توصیه اسپالتی به کونته: در این تیم موفق می‌شوی

به گزارش "ورزش سه"، اسپالتی که پیش از قبول هدایت تیم ملی ایتالیا دوران موفقی در ناپولی داشت، در مورد اخبار حضور احتمالی آنتونیو کونته در این باشگاه اظهار نظر کرد.

سرمربی تیم ملی روز دوشنبه در آستانه یورو ۲۰۲۴ تابستان امسال در مورد تیمش با اسکای اسپورت ایتالیا صحبت کرد، اما از او نظرش درباره وضعیت فعلی باشگاه ناپلی هم پرسیده شد.

با وجود کسب اسکودتو با ناپولی، اسپالتی بلافاصله از این باشگاه جدا شد و سپس چند هفته بعد پس از جدایی روبرتو مانچینی، به‌عنوان سرمربی تیم ملی ایتالیا انتخاب شد.

انتظار می‌رود آنتونیو کونته پس از یک سال پرتلاطم که رودی گارسیا، والتر ماتزاری و فرانچسکو کالزونا هدایت این تیم را پس از جدایی اسپالتی بر عهده گرفتند، به عنوان سرمربی جدید ناپولی منصوب شود.

سرمربی سابق یوونتوس، اینتر و چلسی در حال مذاکرات نهایی با نمایندگان ناپولی است و اکنون گزارش شده است که در حال بحث در مورد جزئیات دقیق قرارداد احتمالی هستند.

2027321

اسپالتی در مورد شرایط ناپولی گفت: «ناپولی تیم بزرگی دارد، در غیر این صورت نمی‌توانستم کاری را که در آنجا انجام دادم انجام دهم. من نمی‌دانم در آنجا چه اتفاقی می‌افتد، شما بیشتر از من می‌دانید. تغییر سه مربی قطعا مشکلاتی ایجاد می‌کند، اما تیم در سطح بالایی قرار دارد.»

او سپس به آنتونیو کونته برای قبول هدایت ناپولی توصیه کرد: «او دانش فوق‌العاده بالایی دارد و بسیار باتجربه است. فکر نمی‌کنم نیازی به توصیه من داشته باشد اما به‌عنوان کسی که سابقه کار در ناپولی را دارم به او می‌گویم که می‌تواند سبک فوتبال جذاب را به ناپولی برگرداند و در آنجا موفق شود.»

دیدگاه‌ها