کد خبر : 2024654 | 08 خرداد 1403 ساعت 14:37 | 32K بازدید | 11 دیدگاه

حمله عجیب به ناگلزمان: باید خانه‌ات را اجاره دهی!

زمینی که یولیان ناگلزمان، سرمربی تیم ملی آلمان، در اتریش خریداری کرده و قصد ساخت و ساز در آن را دارد جنجال بسیاری ایجاد کرده است.

حمله عجیب به ناگلزمان: باید خانه‌ات را اجاره دهی!

به گزارش "ورزش سه"، ناگلزمان که حالا چند ماهی است هدایت تیم ملی آلمان را بر عهده دارد و آماده است تا با این تیم در رقابت‌های جام ملت‌های ۲۰۲۴ که به میزبانی همین کشور برگزار خواهد شد به میدان برود با جنجال و حاشیه عجیبی روبرو شده که مربوط به خرید زمینی در کشور اتریش است.


گفته می‌شود که او چند ماه قبل زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع را به قیمت ۱.۷۵ میلیون یورو در شهر تیرول که حدود ۴۵۰۰ نفر جمعیت دارد خریداری کرد. بر اساس قرارداد امضا شده این مربی آلمانی قصد دارد ساختمانی را به همراه گاراژی بزرگ در این زمین بسازد.


نکته جالب اینجاست که ناگلزمان پیش از امضای این قرارداد توافق کرده بود که این خانه قرار نیست صرفا خانه‌ای برای تعطیلات او و خانواده‌اش باشد. حالا روزنامه بیلد خبر داده است که این مربی با توجه به توافقی که انجام داده نمی‌داند که دقیقا باید چه استفاده‌ای از این زمین و ساختمانی که قرار است در آن ساخته شود انجام دهد.

2013088

یکی از مدیران بخش فروش املاک این شهر به بیلد گفت: " گر آقای ناگلزمان تنها اجازه دارد این خانه را به کسانی که در این شهر زندگی می‌کنند اجاره دهد و این موضوع می‌تواند از طریق شهرداری مورد بررسی قرار بگیرد."


با وجود اینکه هنوز مشخص نیست که ناگلزمان قصد دارد از این زمین چه استفاده‌ای بکند اما فروش آن به این مربی تیم ملی آلمان باعث ناراحتی و عصبانیت بسیاری از مردم این شهر شده است. مارکوس سینت، یکی از اعضای شورای شهر، در این باره گفت: "خانه‌های برای تعطیلات که غیرقانونی هستند به سرطانی برای شهر تیرول تبدیل شده‌اند. این اتفاق باعث شده است که قیمت خانه به شدت افزایش پیدا کند و این به ضرر افراد محلی است."


در نهایت باید دید که ناگلزمان چه تصمیمی برای استفاده از این زمین و ساختمانی که قصد دارد در آن بسازد دارد و آیا حاضر به اقامت دائم در آن یا اجاره آن به یکی از افراد محلی شهر تیرول در اتریش خواهد بود یا این مشکل را به شکل دیگری حل خواهد کرد.

دیدگاه‌ها