کد خبر : 2024998 | 09 خرداد 1403 ساعت 16:38 | 28.8K بازدید | 44 دیدگاه

فلیک: از آمدن به بارسلونا هیجان زده‌ام

هانسی فلیک، سرمربی جدید بارسلونا، می‌گوید از انتخاب این باشگاه اسپانیایی هیجان زده است.

فلیک: از آمدن به بارسلونا هیجان زده‌ام

به گزارش "ورزش سه"، هانسی فلیک ساعتی قبل به عنوان سرمربی جدید بارسلونا معرفی معرفی شد. او قراردادی دو ساله تا پایان ژوئن 2026 امضا کرده و جانشین ژاوی هرناندز شد.

فلیک که سابقه مربیگری در بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان را دارد قرار است از فصل آینده هدایت آبی اناری پوشان را در دست بگیرد. او پس از امضای قرارداد رسمی در جلسه با خوان لاپورتا مقابل دوربین باشگاه حضور یافت و از احساساتش به عنوان مربی جدید این باشگاه اسپانیایی صحبت کرد.

2027950

فلیک گفت: "این برای من یک رویاست که قراردادم را اینجا در بارسلونا امضا کنم تا با این باشگاه فوق العاده کار کنم. و بله، خوشحالم که کارم را شروع کردم. فلسفه باشگاه شبیه فلسفه من است.

فکر می‌کنم باید به آن‌ها ثابت کنیم که می‌توانند پیشرفت کنند. این وظیفه ماست. برای من کار تیمی بسیار مهم است. این همان چیزی است که باید با هم زندگی کنیم و همچنین مراقب چیزی که روی آن تمرکز می‌کنیم، باشیم.

من با بایرن مونیخ عناوین زیادی به دست آوردم عطش زیادی برای کسب عناوین دارم و دوست دارم این مسیر را با بارسلونا ادامه دهم. معتقدم با هم می‌‌توانیم دستاوردهای زیادی داشته باشیم و این مهم است. واقعا هیجان زده‌ام که این سفر را با شما شروع کنم و برای من بسیار مهم است که از ما حمایت کنید. معتقدم که در کنار هم می‌توانیم با این تیم بزرگ به دستاوردهای زیادی برسیم."

دیدگاه‌ها