کد خبر : 2025021 | 09 خرداد 1403 ساعت 19:34 | 38.5K بازدید | 22 دیدگاه

عجیب اما واقعی: کنسلی سفر ملی‌پوش والیبال به ژاپن

سفر علی شفیعی مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران به ژاپن به دستور پزشک متخصص منتفی شد.

عجیب اما واقعی: کنسلی سفر ملی‌پوش والیبال به ژاپن

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال ایران عصر امروز (چهارشنبه نهم خرداد) وارد ژاپن شد و بر اساس برنامه تنظیم شده قرار بود علی شفیعی نیز امشب برای ملحق شدن به این تیم راهی شهر فوکوهاکا میزبان هفته دوم لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ شود.

علی شفیعی مدافع میانی تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین تمرین خود در تهران که صبح امروز برگزار شد، از ناحیه مچ پا احساس ناراحتی کرد و با نظر دکتر حدادی فیزیوتراپ تیم ملی که هم اکنون در ژاپن به سر می‌برد به دکتر محمدرضا میعاد مختصص جراحی ارتوپدی و جراح مچ پا مراجعه کرد.

پزشک متخصص پس از معاینات لازم شفیعی را از سفر با تیم ملی منع کرد و برای وی استراحت بیشتر تجویز کرد تا با توجه به اینکه سلامتی بازیکن در اولویت قرار دارد از احتمال آسیب‌های بیشتر جلوگیری شود و به این ترتیب با هماهنگی کادر پزشکی و فنی تیم ملی، اعزام این بازیکن به ژاپن منتفی شد.

بنابراین میلاد عبادی‌پور، جواد کریمی، محمدطاهر وادی، مرتضی شریفی، امیرحسین اسفندیار، پوریا حسین خانزاده، مبین نصری، امیرحسین ساداتی، میثم صالحی، امین اسماعیل‌نژاد، محمد بربست، محمد ولی‌زاده، مهدی جلوه، علیرضا فراهانی مصلح آبادی، متین احمدی، آرمان صالحی و محمدرضا حضرت‌پور ۱۷ بازیکن ایران در هفته دوم لیگ ملت‌ها هستند.

امیر خوش‌خبر (سرپرست تیم)، موریس موتا پائز (سرمربی)، پیمان اکبری (دستیار اول)، لئوناردو افونسو، عبدالرضا علیزاده، علی فتاحی و نوید مشجری (مربیان)، مارسلو زنگراند (بدنساز)، محمدامین شاکری (آنالیزور)، علی حدادی (فیزیوتراپ) و محمدناصر نقره‌‌ای به عنوان ماسور اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2024 هستند.

دیدگاه‌ها