کد خبر : 2025117 | 10 خرداد 1403 ساعت 10:21 | 61.4K بازدید | 49 دیدگاه

گرت بیل محو درخشش ستاره رئال: کیف می‌کنم!

گرت بیل، ستاره سابق رئال مادرید، از درخشش جود بلینگام در ترکیب این تیم تمجید کرد.

گرت بیل محو درخشش ستاره رئال: کیف می‌کنم!

به گزارش "ورزش سه"، بلینگام در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته از دورتموند جدا شد و به رئال مادرید پیوست و خیلی زود توانست توانایی‌ها و استعدادش را در این تیم به نمایش بگذارد و به ستاره اول و ناجی این تیم در بسیاری از دیدارهای این فصل در رقابت‌های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد.

عملکرد خوب او تحسین بسیاری را برایش به همراه داشت و باعث شد که تعداد زیادی از فوتبال دوستان و همچنین ستاره‌های سابق دنیای فوتبال و رسانه‌ها معتقد باشند که او یکی از گزینه‌های اصلی برای دریافت جایزه باارزش توپ طلای ۲۰۲۴ خواهد بود.

2022548

هرچند دریافت این جایزه بسیار به عملکرد تیم ملی انگلیس در رقابت‌های جام ملت‌های اروپا بستگی دارد اما در نهایت او امیدوار است که بتواند خیلی زود این جایزه را از آن خودش کند و نشان دهد که ستاره درخشان سال‌های آینده فوتبال است.

بیل در آستانه دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا که بین رئال مادرید و دورتموند برگزار خواهد شد درباره این ستاره انگلیسی گفت: «کاری که جود بلینگام در این سن کم انجام می‌دهد واقعا فوق العاده است. تماشای عملکرد درخشان او در زمین حس بسیار خوبی دارد و باعث می‌شود که احساس شگفتی و سرزندگی داشته باشیم.»

دیدگاه‌ها