کد خبر : 2025365 | 12 خرداد 1403 ساعت 02:57 | 40.9K بازدید | 56 دیدگاه

محرم در آستانه تکرار اتفاق تاریخی:

نویدکیا یک‌بار استقلال را قهرمان کرده است!

محرم نویدکیا در لیگ بیست و یکم یک بار تاثیر غیر مستقیمی روی قهرمانی استقلال داشته است.

نویدکیا یک‌بار استقلال را قهرمان کرده است!

به گزارش ورزش سه، محرم نویدکیا در دوران سرمربیگری خود تاکنون چهار بار مقابل پرسپولیس به میدان رفته است که نتیجه تلاش‌های او یک پیروزی، یک شکست و دو تساوی بوده و دیدار فردا یکی از مهم‌ترین‌های آن خواهد بود و در سرنوشت قهرمان لیگ بیست و سوم تاثیرگذار خواهد بود.

بازی رفت لیگ بیستم در تهران گلی نداشت محرم نویدکیا همراه با سپاهان در ورزشگاه آزادی پرسپولیس را متوقف کرد و این اولین و آخرین حضور او مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بود که نتیجه آن یک تساوی بدون گل بود.

بازی برگشت لیگ بیستم باز هم با نتیجه تساوی به پایان رسید و در این مسابقه سهم هر تیم یک گل بود تا او در دو دیداری که مقابل سرخپوشان پایتخت به میدان رفت با تساوی  به کارش ادامه دهد.

2022140

اولین شکست نویدکیا در مقابل پرسپولیس در بازی رفت لیگ بیست و یکم رقم خورد اما او در بازی برگشت توانست پرسپولیس را شکست دهد و در آن فصل با پیروزی که مقابل پرسپولیس به دست آورد و استقلال با شکست فولاد خوزستان سریع‌ترین قهرمانی‌اش در لیگ برتر را به دست آورد.

سپاهان در آن فصل محرم نویدکیا، محمد نژادمهدی، جلال‌الدین علی محمدی و سجاد شهباززاده، بازیکنان و سرمربی حال حاضر مس را در اختیار داشت.

او در همان فصل مثل فصل جاری مقابل استقلال هم به تساوی رسیده بود و مقابل هر دو تیم کورس قهرمانی امتیاز گرفته بود، حالا این اتفاق می‌تواند بار دیگری تکرار شود، نویدکیا مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی با تساوی دو بر دو امتیاز گرفت و می‌تواند اتفاقات فصل بیست و یکم را بار دیگر تکرار کند.

استقلال در آن فصل در نهایت با 68 امتیاز قهرمان شد و پرسپولیس با 63 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار گرفت و در فصل جاری دو تیم با 65 و 64 امتیاز فاصله نزدیکی با یکدیگر دارند.

دیدگاه‌ها