کد خبر : 2025407 | 11 خرداد 1403 ساعت 20:18 | 34.3K بازدید | 28 دیدگاه

آنها دست بالاتر را دارند

ستاره سابق بارسا: رئال فردا قهرمان می‌شود

اریک آبیدال در آستانه فینال لیگ قهرمانان گفت که امیدوار است بازی خوبی ببیند و شانس قهرمانی رئال را بسیار بیشتر دانست.

ستاره سابق بارسا: رئال فردا قهرمان می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، دیگر چیزی به فینال لیگ قهرمانان نمانده و فردا شب در ومبلی تکلیف قهرمان این فصل رقابت‌ها مشخص خواهد شد.

رئال و دورتموند به فینال رسیده‌اند و وقتی از اریک آبیدال که جام قهرمانی را در سال 2011 با پیراهن بارسا بالای سر برد، در مورد این بازی سوال شد، او رئال را شانس بالاتر دانست.

1703246

مدافع چپ فرانسوی گفت: «امیدوارم بازی خوبی باشد و با گل‌های زیاد. ما این دو باشگاه را با ذهنیت‌های متفاوت می‌شناسیم، اما در یک بازی لیگ قهرمانان خیلی چیزها ممکن است رخ دهد.  رئال مادرید مدعی اول است و سال‌هاست که قهرمان می‌شود و فردا نیز قطعا شانس بیشتری دارد اما آلمانی‌ها نیز بسیار سازماندهی شده‌ بازی می‌کنند و مطمئناً برای این بازی به شکلی متفاوت آماده شده‌اند و هدفشان کاملا مشخص است.»

آبیدال ادامه داد: «دورتموندی‌ها می‌‍دانند که قهرمان شدن با پیروزی مقابل رئال چقدر سخت است. به عنوان یک هوادار فوتبال، من می‌خواهم یک بازی عالی ببینم و فقط می‌خواهم که کمتر شاهد دخالت VAR باشم. این به آن معناست که روند بازی خوب بوده است. همیشه بر اساس تجربیات قبلی می‌توان گفت که کدام تیم شانس اول است و آمار هم این را نشان می‌دهد که رئال دست بالاتر را دارد، اما فوتبال است و در یک فینال اتفاقات عجیب هم می‌تواند رخ بدهد. مثلا در نیمه نهایی من تصور می‌کردم پی اس جی بتواند به راحتی دورتموند را کنار بزند ولی حدسم غلط بود.»

دیدگاه‌ها