کد خبر : 2025638 | 12 خرداد 1403 ساعت 18:32 | 1.7K بازدید | 0 دیدگاه

ترکیب هوادار برای 90 دقیقه جدال با استقلال خوزستان

یازده بازیکن ابتدایی هوادار برای تقابل با استقلال خوزستان اعلام شد.

ترکیب هوادار برای 90 دقیقه جدال با استقلال خوزستان

به گزارش ورزش سه، در هفته سی‌ام و پایانی لیگ بیست و سوم دو تیم استقلال خوزستان و هوادار مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت که این جدال حساس و مهم برای شاگردان سیروس پورموسوی، می‌تواند آینده آنها را در لیگ برتر مشخص کند. تیم مسعود شجاعی هم که در مدت اخیر شرایط خوبی نداشته، حالا آخرین امید پیکان و فولاد خوزستان خواهد بود و هواداری‌ها، در این 90 دقیقه وضعیت بسیار قابل توجهی خواهند داشت.

مسعود شجاعی به عنوان سرمربی این تیم یازده بازیکن را برای این جدال انتخاب کرده است که به شرح زیر است:

آرشا شکوری، امین پورعلی، صائب محبی، مهدی گودرزی،  ادریس رحمانی، محمد میری، امید سینگ، سبحان پسندیده، مرتضی منصوری، محمد چهارمحالی و مهدی باقری

دو تیم در تنها رویارویی لیگ برتری‌شان در شرایطی کار خود را دنبال کردند که بازی با برتری 2گله هوادار به پایان رسید. در جام حذفی هم بنفش‌پوشان برابر حریف اهوازی پیروز شدند و از آخرین برد استقلال خوزستان که در لیگ دسته اول مقابل هوادار به‌دست آمده، حدود 4 سال می‌گذرد و شاگردان سیروس پورموسوی به دنبال طلسم‌شکنی هستند. با توجه به حساسیت فوق‌العاده مسابقه، کمیته داوران به سراغ انتخاب یک داور باتجربه رفته و وحید کاظمی در نقش داور اول نبرد تیم‌های استقلال خوزستان و هوادار تهران معرفی شده است.

دیدگاه‌ها