کد خبر : 2025766 | 12 خرداد 1403 ساعت 23:44 | 172.3K بازدید | 23 دیدگاه

کنفرانس جنجالی عبدالله ویسی بعد از بقا در لیگ

عبدالله ویسی در جریان کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با نساجی با خبرنگاران وارد چالش شد.

کنفرانس جنجالی عبدالله ویسی بعد از بقا در لیگ

به گزارش ورزش سه، عبدالله ویسی پس از بقا در لیگ برتر کنفرانس جنجالی را پشت سر گذاشت و حواشی در جریان گفتگو با خبرنگاران ایجاد شد.

ویدئو: 334557

ویسی در ابتدای صحبت‌هایش و ابراز خوشحالی بقا در لیگ برتر گفت: من در اوایل حضورم در باشگاه فولاد گفتم 10 امتیاز نیاز داریم تا تیم را در لیگ برتر نگه‌داریم، قول شرف دادم به مردم خوزستان و 10 امتیاز گرفتیم و تیم در لیگ برتر ماندگار شد، خوشحالم که دو تیم فوتبال خوزستان در لیگ ماندگار شدند.

او ادامه داد: این دهمین بار است که کار تیم من به روز آخر کشیده شد و هر ده بار خداراشکر شرمنده مردم نشدم، چهار بار برای قهرمان، سهمیه آسیا به روز آخر کشیده شد و این ششمین بار بود برای بقا کار به روز آخر کشیده شد، تبریک می‌گویم به بازیکنانم، مدیریت، کارکنان شرکت فولاد و مخصوصا مدیرعامل محترم، به آنها قول دادم 10 امتیاز کسب می‌کنم و بفرمایید این 10 امتیاز!

ویسی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر حواشی که ایجاد شده بود و صحبت‌های جنجالی که ایجاد شده بود گفت: من معذرت‌خواهی میکنم اگر به کسی برخورد، ما اگر می‌گوییم در یک کوچه دزدی شد و پلیس بیاید دزدها را جمع کند نباید به کسی بر بخورد، همین که نساجی آمد مقابل ما با تمام توانش بازی کند، من خواسته‌ام از دیگر تیم‌ها همین بوده است، بوده مسابقاتی که مربیان مقابل تیم‌ها از بازیکنانشان استفاده نکرده اند.

ویسی در واکنش به اینکه اگر سقوط می‌کردید صحبت‌هایتان به شکل دیگری میشد گفت: مشکوک بود و گندش هم بعدا در می‌آید، من گفتم پلیس امنیت وارد شود و جادو هم از فوتبال جمع شود، حرف دیگری نداشتم.

ویسی در واکنش به اینکه به ساکت الهامی حمله کرده است گفت: دارید یک کاری می‌کنید، شیطونی نکنید، من کجا با ساکت الهامی جر و بحث کردم، او به سمت من آمد و دری وری گفت و فحش داد اما من کاری نکردم، همکار و دوست من است، شما یک خبرنگار، توپ‌جمع کن یا هرکسی را بیاورید که من به او بی احترامی کرده باشم.

دیدگاه‌ها