کد خبر : 2025855 | 13 خرداد 1403 ساعت 09:31 | 38.4K بازدید | 18 دیدگاه

اعتماد دوباره قلعه‌نویی به لژیونر استقلالی قهرمان

سعید مهری یک بار دیگر از سوی امیر قلعه‌نویی به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد.

اعتماد دوباره قلعه‌نویی به لژیونر استقلالی قهرمان

به گزارش "ورزش سه"، سعید مهری، هافبک میانی سابق استقلال، برای حضور در دو بازی از مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 برابر هنگ‌کنگ و ازبکستان، دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شد. این دعوت در حالی صورت گرفت که مهری در نیم فصل اول با قراردادی پرحاشیه و ارزان قیمت برای استقلال به میدان رفت و توانست با نمایش‌های درخشان خود توجه‌ها را به سوی خود جلب کند.

مهری در نیم فصل دوم به آپوئل قبرس پیوست و زیر نظر سرمربی سابق خود، ریکاردو ساپینتو، به بازی پرداخت. این انتقال به قبرس باعث شد تا مهری تجربه بازی در لیگ‌های خارجی را به دست آورد و با آپوئل نیز به قهرمانی دست یابد. نمایش‌های خوب او در لیگ قبرس و قهرمانی با این تیم، بار دیگر نام او را در بین بازیکنان مطرح تیم ملی قرار داد.

1985777

پس از حضور موفقیت‌آمیز در اردوی کافا و کسب قهرمانی با تیم ملی ایران، سعید مهری مجدداً توسط امیر قلعه‌نویی به تیم ملی دعوت شد. این انتخاب نشان‌دهنده اعتماد و اعتقاد قلعه‌نویی به توانایی‌ها و پتانسیل‌های این بازیکن جوان است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی ایفا کند به‌خصوص اینکه با مصدومیت سعید عزت‌اللهی و عدم حضور او در این دو مسابقه، مهری می‌تواند امیدوار به حضور در ترکیب تیم ملی نیز باشد.

دعوت مجدد مهری به تیم ملی، نه تنها به دلیل عملکرد خوبش در لیگ‌های داخلی و خارجی، بلکه به دلیل تاثیرگذاری و انسجامی که به تیم می‌بخشد، صورت گرفته است. حضور او در تیم ملی می‌تواند به تقویت خط میانی و افزایش هماهنگی بین بازیکنان کمک کند، و هواداران فوتبال ایران امیدوارند که با نمایش‌های درخشان خود در بازی‌های پیش رو، به موفقیت تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 کمک کند.

دیدگاه‌ها