کد خبر : 2026168 | 14 خرداد 1403 ساعت 13:39 | 36.2K بازدید | 148 دیدگاه

هزاران هزار بار فداکاری کردیم

پست احساسی مهدی‌پور: رنج ما از نالایقان بود

مهدی مهدی‌پور با انتشار پستی در صفحه شخصی خود، به اتفاقات پایان فصل واکنش نشان داد.

پست احساسی مهدی‌پور: رنج ما از نالایقان بود

به گزارش "ورزش سه"، مهدی مهدی‌پور یکی از مهره‌های کلیدی و تأثیرگذار استقلال در ترکیب این تیم بود. بازیکنی که در این فصل با اعتماد ویژه‌ای از سوی نکونام روبرو شده بود و تا هفته بیست و دوم در 20 مسابقه این تیم از ابتدا به میدان رفته بود تا اینکه در دیدار برابر مس رفسنجان با اتفاق تلخی روبرو شد.

مهدی‌پور در این مسابقه دچار پارگی رباط صلیبی شد و فصل را به طور کامل از دست داد. این بازیکن که خود را برای حضور در نیم فصل دوم لیگ آینده آماده می‌کند، با انتشار پستی در صفحه شخصی خود، ناراحتی‌اش را بابت قهرمانی از دست رفته استقلال ابراز کرد.

مهدی‌پور در این پست احساسی که با تصاویری از چهره بغض آلود خودش منتشر کرده، نوشته است:

بماند به یادگار از درد و عذاب و رنجی که لایقانِ صبور از دست نالایقان دیدند...

سخت‌ترین فصلِ فوتبالی که در تمام دوران حرفه‌ای خودم داشتم که همراه بود با هزاران هزار بار فداکاری و از خودگذشتگیِ همه‌ی اعضای تیم که قطعا کمتر کسی از عمق مشکلاتی که با آن کنار آمدیم خبر دارد.

مشکلاتی که می‌توانست هر تیمی را کاندیدای سقوط کند ولی غیرت و بزرگیِ مجموعه این تیم را به قهرمانِ واقعی تبدیل کرد ولی امان از همان نالایقان که اشک‌هایمان را جاری کردند و همه‌ی خستگیِ یک سال را بر تنمان گذاشتند...

امیدوارم هوادارانِ استقلالِ بزرگ از ما راضی باشند و بدانند که ما همه‌ی سختی‌هارا به جان خریدیم که شادیِ آن‌ها را ببینیم اما نشد😓

به امید روزی که دیگر هیچ‌کسی به‌خاطر اشتباه دیگری اشک نریزد...

2029857

دیدگاه‌ها