کد خبر : 2026316 | 14 خرداد 1403 ساعت 22:58 | 108.8K بازدید | 99 دیدگاه

به او افتخار می‌کنم؛

سنگ تمام وحید امیری برای حامد لک

ستاره پرسپولیس در هفته پایانی لیگ برتر به تمجید ویژه از گلر مس رفسنجان پرداخت.

سنگ تمام وحید امیری برای حامد لک

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس آخرین بازی لیگ برتر مقابل مس رفسنجان را با برتری یک بر صفر پشت سر گذاشت و به قهرمانی رسید، اما گل قهرمانی را در لحظات پایانی زد و حامد لک در جدال با تیم سابق خود درخشش قابل توجهی داشت و توانست مثل همیشه عملکرد خوبی به نمایش بگذارد و بارها با خروج‌های خود نگذارد شاگردان اوسمار به گل برسند که یک ضربه سر مانع از بسته ماندن دروازه او شد.

وحید امیری، کاپیتان دوم پرسپولیس که پس از حضورش در زمین توانست پاس گل قهرمانی تیمش را به گولسیانی بدهد، درباره هجمه‌هایی که علیه حامد لک قبل از این دیدار وجود داشت و عملکرد گلر سابق قرمزها در لباس مس رفسنجان عنوان کرد: به حامد لک افتخار می‌کنم. همه دوست داشتند او مقابل پرسپولیس شکل دیگری گلری کند ولی دیدید چطور دروازه‌بانی کرد.

2029814

او یادآور شد: حامد لک تا دقیقه 95 به بهترین شکل از دروازه خود حراست کرد و خروج‌های او عالی بود. او مثل تمام بازی‌ها تلاش خود را انجام داد و هر جایی هم می‌دید فشار بازی زیاد است، فشار را برای تیمش کم می‌کرد.

امیری اضافه کرد: اینطور نبود که حامد لک بگوید چون قبلا در پرسپولیس بودم، بیایم و به پرسپولیس کمک کنم. خودم به این موضوع افتخار می‌کنم و لذت می‌برم که یک بازیکن مثل حامد لک مقابل تیم سابق و باشگاه مورد علاقه‌اش به این شکل کار کند و تمام تلاشش را انجام بدهد.

دیدگاه‌ها