کد خبر : 2026336 | 15 خرداد 1403 ساعت 01:01 | 8K بازدید | 30 دیدگاه

نویر: با کمی تلاش قهرمان یورو می‌شویم

مانوئل نویر، ستاره تیم ملی آلمان، پس از بازی مقابل اوکراین، با خبرنگاران صحبت کرد.

نویر: با کمی تلاش قهرمان یورو می‌شویم

به گزارش "ورزش سه"، مانوئل نویر برای اولین بار پس از جام جهانی ۲۰۲۲ در دیدار دوستانه امشب مقابل اوکراین، در ترکیب تیم ملی آلمان قرار گرفت و موفق به ثبت کلین شیت شد.

این بازی موقعیت‌های چندانی نداشت اما در همان معدود فرصت‌های تیم ملی اوکراین، نویر به خوبی ظاهر شد تا نشان دهد برای مسابقات یورو ۲۰۲۴ به‌صورت کامل آماده شده است.

او که در اقدامی عجیب توسط یولیان ناگلزمان به‌عنوان کاپیتان تیم ملی انتخاب نشد، در صحبت‌هایش پس از بازی امشب، در مورد شرایطش صحبت کرد.

2030132

او گفت: «احساس بسیار خوبی است که بعد از مدت‌ها به تیم بازگشتم. متاسفانه یک فرصت خوب برای پیروزی را از دست دادیم و بازگشتم با یک برد همراه نشد.

ما موقعیت‌های زیادی داشتیم اما در مقابل دروازه و در محوطه جریمه حریف توانایی لازم را برای گلزنی نداشتیم. امیدوارم شرایط در بازی‌های بعدی متفاوت باشد. از جنبه مثبت تیم هم، ما از نظر دفاعی خوب و باثبات بودیم و با وجود اینکه تعداد زیادی تغییر انجام دادیم، ساختار خود را حفظ کردیم و تا پایان بر بازی مسلط بودیم. 
من جو تیم را از نزدیک دیده‌ام و در این مدتی که همراه دیگر بازیکنان بوده‌ام، به این فکر رسیده‌ام که می‌توانیم با کمی تلاش بیشتر قهرمان یورو شویم.

دیدگاه‌ها