کد خبر : 2026382 | 15 خرداد 1403 ساعت 12:01 | 28.4K بازدید | 9 دیدگاه

قدردانی باشگاه اسپانیایی از کاپیتان تیم ملی؛

خداحافظی باشکوه ستاره ایران با جام قهرمانی اروپا

لژیونر فوتسال ایران تصمیم به جدایی از باشگاه مایورکا پالما پس از دو سال موفق و دو قهرمانی در اروپا گرفت.

خداحافظی باشکوه ستاره ایران با جام قهرمانی اروپا

به گزارش "ورزش سه"، حسین طیبی که پرافتخارترین فوتسالیست تاریخ ایران است و بیشترین جام را در رقابت‌های باشگاهی در سطح اول اروپا به دست آورده، بعد از دو قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا همراه با مایورکا پالما اسپانیا تصمیم به جدایی گرفت و قراردادش را تمدید نکرد.

ستاره فوتسال ایران که نقش مهمی در دو قهرمانی مایورکا پالما در اروپا داشت، تصمیم گرفت چالش جدیدی را با جدایی از این تیم تجربه کند و باشگاه اسپانیایی نیز در پایان این همکاری از او قدردانی به عمل آورد.

حسین طیبی که دوران طلایی در 11 سال دوری از فوتسال ایران داشته و همراه با غیرت قزاقستان، بنفیکا پرتغال و مایورکا پالما اسپانیا به جام‌های متعدد داخلی و افتخارات در لیگ قهرمانان اروپا رسیده و همچنین آقای گلی را به دست آورده، تصمیم گرفته دوباره راهی تیم جدیدی شود.

باشگاه پالما مایورکا اسپانیا ضمن اعلام پایان همکاری با حسین طیبی، رومولو روسیه‌ای و چاگوئینیا و ویلیان گرجستانی، خبر داد که این چهار بازیکن حاضر به تمدید قرارداد نشدند و راه‌شان را جدا کردند.

2030189

در اطلاعیه باشگاه پالما اسپانیا عنوان شده که مدیریت ورزشی تلاش زیادی برای تمدید قرارداد حسین طیبی انجام داد، اما این اتفاق نیفتاد و این بازیکن ایرانی که دو سال قبل به‌عنوان یکی از بهترین بازیکنان حاضر در فوتسال اروپا از بنفیکا به اسپانیا آمد و پیش از آن هم، چهار دوره متوالی در مرحله فینال فور اروپا حاضر بوده، تصمیم به جدایی گرفته است.

خوزه تیرادو، مدیرکل فوتسال باشگاه مایورکا پالما نیز در خصوص جدایی ستاره ایرانی عنوان کرد: «ما هم سعی کردیم طیبی را تمدید کنیم، اما بازیکن تصمیم گرفت راه‌های دیگری را در پیش بگیرد و باید به آن احترام بگذاریم.»

با این شرایط باید منتظر تصمیم حسین طیبی برای باشگاه آینده‌اش داشت و بعید نیست او پس از 11 سال دوری از فوتسال ایران تصمیم بگیرد دوباره به کشورش برگردد؛ هرچند پیشنهادهای اروپایی دارد و به دنبال بررسی آنهاست.

دیدگاه‌ها