کد خبر : 2026906 | 18 خرداد 1403 ساعت 03:01 | 49.2K بازدید | 22 دیدگاه

بتیس سبایوس را نخواست

رویای بازگشت ستاره رئال خراب شد

رئیس رئال بتیس احتمال اینکه برای جدب دنی سبایوس اقدام کنند را بعید دانست. سبایوس در بتیس بود که مشهور شد و در سال 2017 به رئال پیوست.

رویای بازگشت ستاره رئال خراب شد

به گزارش "ورزش سه"، سبایوس در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته تصمیم گرفت به حضورش در رئال مادرید ادامه دهد و قرارداد جدیدی را با این باشگاه تا تابستان سال 2027 به امضا رساند و امیدوار بود که بتواند جایش را در ترکیب این تیم باز کند. 

اما شرایط مطابق انتظار این بازیکن پیش نرفت و او در این فصل حتی نتوانست به اندازه فصل قبل فرصت برای بازی پیدا کند و این موضوع به هیچ وجه به مذاقش خوش نیامده و شرایط را برایش دشوار کرده است. رسانه‌های اسپانیایی در روزهای اخیر بارها اخباری را درباره نارضایتی او منتشر کرده بودند. 

1897568

سبایوس به زودی جلسه مهمی را با مدیران رئال مادرید برگزار خواهد کرد تا شرایط را برای آینده مشخص کند. قرار است در این جلسه به صورت مفصل درباره این که این بازیکن باید به حضور در سانتیاگو برنابئو ادامه دهد یا خیر بحث شود. 

رویای او بازگشت به رئال بتیس است در حالی که گفته می‌شود او از اتلتیکو هم پیشنهاد دارد اما حالا مشخص شده که او حداقل به بتیس برنمی‌گردد.

آنخل هارو، رئیس بتیس، در مورد بازگشت دنی سبایوس گفت: «سبایوس؟ خیر. حداقل در این تابستان فرصتی برای حضور او در بتیس نیست. احتمال اینکه سبایوس به بتیس بیاید بسیار کم است. ما شرایط مالی لازم برای جذب او را نداریم.»

دیدگاه‌ها