کد خبر : 2026956 | 17 خرداد 1403 ساعت 21:56 | 30.2K بازدید | 15 دیدگاه

ناگلزمان: تصمیم نهایی گرفته شده است!

یولیان ناگلزمان، سرمربی تیم ملی آلمان، در کنفرانس خبری اعلام کرد که در مورد ترکیب تیم به‌طور کلی تصمیم‌گیری کرده‌ است.

ناگلزمان: تصمیم نهایی گرفته شده است!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آلمان که هفته آینده در اولین بازی خود در جام ملت‌های اروپا به مصاف اسکاتلند می‌رود، فردا جمعه بازی دوستانه‌ای به عنوان آخرین محک پیش از تورنمنت مقابل یونان برگزار خواهد کرد.

آیا این آخرین بازی دوستانه قبل از شروع مسابقات، تاثیری بر لیست نهایی بازیکنان تیم ملی برای جام ملت‌های اروپا خواهد داشت؟ آیا هنوز پرسش‌هایی در مورد ترکیب تیم وجود دارد که این بازی دوستانه بتواند به پاسخ آن‌ها کمک کند؟ این سوال‌هایی است که ناگلزمان در کنفرانس مطبوعاتی امروز به آنها پاسخ داد.

با این حال، او هنوز قصد ندارد اسامی را به‌طور رسمی اعلام کند. ناگلزمان می‌گوید: «من ترجیح می‌دهم که اولاً امروز اسامی را اعلام نکنم و ثانیاً در حال حاضر با بازیکنان مربوطه صحبت نکنم، زیرا در بدترین حالت ممکن است فردا یکی از بازیکنان مصدوم شود و بازیکنی که از لیست کنار گذاشته شده دوباره به تیم برگردد.»

2031033

بنابراین، هواداران باید تا فردا صبر کنند تا لیست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌های اروپا مشخص شود. ناگلزمان می‌گوید: «ما بعد از بازی (مقابل یونان) لیست نهایی را به‌طور رسمی اعلام خواهیم کرد. با برخی از بازیکنان صحبت‌هایی هم انجام شده است.»

ناگلزمان به این نکته اشاره کرد که کروس و رودیگر پس از جشن قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا، به سرعت خود را به اردوی تیم ملی آلمان رساندند و این نشان دهنده تعهد و حرفه‌ای بودن آنها است.

او گفت: "آنها خیلی جشن نگرفتند، آنها بازیکنانی حرفه‌ای هستند. آنتونیو رهبر خط دفاعی است، کسی که میل زیادی به دفاع از دروازه ما دارد. تونی باید مهاجمان ما را بهتر راه اندازی کند اگرچه حمله مقابل اوکراین هم بد نبود."

او همچنین از رودیگر به عنوان رهبر خط دفاعی آلمان تمجید کرد و گفت که کروس باید در ارسال پاس های دقیق به مهاجمان تیم ملی آلمان، دقت بیشتری داشته باشد.

تا نیمه‌شب جمعه، تیم ملی آلمان باید لیست نهایی خود را به یوفا ارائه دهد. پس از آن، فقط در صورت اثبات مصدومیت توسط پزشک یوفا که مانع از حضور بازیکن در مسابقات شود، می‌توان تا قبل از اولین بازی مقابل اسکاتلند در تاریخ 14 ژوئن در مونیخ، یک بازیکن را جایگزین کرد.

دیدگاه‌ها