کد خبر : 2027415 | 20 خرداد 1403 ساعت 10:00 | 26.9K بازدید | 9 دیدگاه

سوپرگل اسطوره امارات به سبک رونالدو

احمد خلیل با یک ضربه ایستگاهی تماشایی، آخرین گل فصل ادنوک لیگ امارات را به ثمر رساند.

سوپرگل اسطوره امارات به سبک رونالدو

به گزارش "ورزش سه"، یک دیدار معوقه از هفته بیست و پنجم رقابت‌های ادنوک لیگ امارات میان تیم‌های العین و البطائح از آخرین هفته این فصل باقی مانده بود که دو تیم روز جمعه به مصاف هم رفتند و قهرمان آسیا با دو گل برابر میهمان خود تن به شکست داد.

العین که پس از کسب قهرمانی در آسیا با انگیزه کمتری در مسابقات باقی مانده و معوقه‌اش در لیگ امارات به میدان رفت، با تیم دوم خود پای به زمین مسابقه گذاشت و در نهایت نیز با دو گل تن به شکست داد.

گل دوم این مسابقه به زیباترین شکل ممکن به ثمر رسید. احمد خلیل اسطوره فوتبال امارات که 106 مرتبه برای تیم ملی کشورش به میدان رفته و به همراه شباب الاهلی قهرمانی‌های متعددی را در امارات کسب کرده بود، آخرین گل فصل را به ثمر رساند.

2031646

در دقیقه 89 این دیدار، البطائح در پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که احمد خلیل 33 ساله پشت این توپ ایستاد و با یک شلیک تماشایی به زیبایی هر چه تمام@تر، توپ را از بالای دیوار دفاعی عبور داد و گل دوم را به ثمر رساند.

2031644

احمد خلیل که در این فصل تنها یک گل به ثمر رسانده بود، با این شلیک تماشایی دومین گلش را نیز به ثبت رساند تا با خاطره‌ای خوش، فصل را به پایان برساند.

دیدگاه‌ها