کد خبر : 2047719 | 21 خرداد 1403 ساعت 18:14 | 8.4K بازدید | 16 دیدگاه

توپ طلا در دستان نصیری‌نژاد؛

فوتسالیست ناشنوای ایران، بهترین بازیکن جهان

علیرضا نصیری‌نژاد، ستاره ملی‌پوش زیر ۲۱ سال ناشنوایان، بهترین بازیکن جام جهانی قزاقستان شناخته شد و توپ طلایی این رقابت‌ها را تصاحب کرد.

فوتسالیست ناشنوای ایران، بهترین بازیکن جهان

به گزارش "ورزش سه"، در پایان جام جهانی فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان جهان در کشور قزاقستان که با قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران همراه بود، در بخش جوایز فردی علی‌رضا نصیری‌نژاد کاپیتان تیم ملی و فوتسالیست صومعه‌سرایی به عنوان بهترین بازیکن مسابقات لقب گرفت. نصیری‌نژاد که در لیگ دسته دوم برای تیم اتحاد ایلام توپ می‌زند، در این رقابت‌ها ده بار موفق به گلزنی شد و چهار گل برای هم‌تیمی‌هایش ساخت تا با عملکرد و نمایش بسیار خوبی که از خود در جام جهانی ارائه داد به عنوان فنی‌ترین بازیکن جام جهانی شناخته شود.

نصیری‌نژاد که کاپیتان تیم ملی در جام جهانی زیر ۲۱ سال محسوب می‌شود، در فینال برابر قزاقستان با تصمیم عجیب داور از زمین مسابقه اخراج شد. عقب‌گیر تیم ملی در جدال های جام جهانی بسیار خوب ظاهر شد و این درخشش باعث گردید توپ طلایی مسابقات را تصاحب کند

تیم ملی فوتسال ناشنوایان زیر ۲۱ سال ایران، ساعاتی پیش با پیروزی هفت بر چهار مقابل قزاقستان به عنوان قهرمانی جهان دست یافت.

2042145

دیدگاه‌ها