کد خبر : 2047834 | 22 خرداد 1403 ساعت 08:46 | 39.6K بازدید | 23 دیدگاه

بهترین پاسور جوان دنیا در تمرین تیم ملی آفتابی شد

پاسور جوان والیبال ایران سرانجام در اردوی تیم ملی حاضر شد.

بهترین پاسور جوان دنیا در تمرین تیم ملی آفتابی شد

به گزارش "ورزش سه"، اردوی شش روزه والیبال ایران که در کمپ تمرینی جی گرین اوزاکا ژاپن که در حال برگزاری است، یک بازیکن جدید به خود دید و عرشیا به نژاد پاسور بیست ساله خود را از تهران به تمرینات تیم ملی رساند. 

عرشیا به‌نژاد که در فصل قبل لیگ برتر والیبال ایران از نیم فصل دوم به بعد درخشان ظاهر شد، توانست خود را به اردوی اولیه تیم ملی برساند اما پس از اضافه شدن موریس موتا پائز به عنوان سرمربی، او نتوانست جایی در تفکرات این مربی داشته باشد و رقابت را به محمد طاهر وادی و جواد کریمی باخت و از اردو خارج شد. 

اما پس از آنکه تیم ملی والیبال ایران در دو هفته گذشته لیگ ملتها در این پست دچار مشکلاتی شد و جواد کریمی نیز دچار مشکلات گوش میانی شد، سرانجام نوبت به عرشیا به‌نژاد رسید تا او در هفته سوم لیگ ملتها، تیم ملی را همراهی کند.

2042366

عرشیا که سال قبل در قهرمانی جوانان جهان عنوان قهرمانی و بهترین پاسور مسابقات را کسب کرده بود، حالا امیدوار است در اولین بازی ملی خود، درخشان ظاهر شود تا جای پای خود را در ترکیب تیم ملی محکم کند. 

همه والیبال دوستان ایرانی منتظر عملکرد او در هفته سوم هستند و می خواهند ببیند او می تواند پس از چند سال از خداحافظی سعید معروف، تیم ملی والیبال ایران را صاحب یک پاسور شش دانگ کند یا خیر. 

به‌نژاد از یک خانواده کاملا والیبالی می آید؛ عموی او بهزاد به‌نژاد نیز پاسور بود که تا تیم ملی والیبال جوانان آمد، اما در تیم بزرگسالان پشت سعید معروف و امیر حسینی ماند و حالا عرشیا به‌نژاد برادر زاده او می‌رود تا اولین بازی‌های ملی خود در تیم ملی بزرگسالان را انجام دهد.

دیدگاه‌ها