کد خبر : 2049600 | 30 خرداد 1403 ساعت 13:58 | 15.3K بازدید | 17 دیدگاه

کاسیاس:

از بازی با ایتالیا بیشتر از آلمان می‌ترسم

ایکر کاسیاس اسپانیا را تیمی قوی‌تر از ایتالیا می‌داند ولی گفت که لاروخا معمولا در چنین بازی‌هایی بیشتر به مشکل برخورد می‌کند.

از بازی با ایتالیا بیشتر از آلمان می‌ترسم

به گزارش "ورزش سه"، فردا شب تیم‌های ملی اسپانیا و ایتالیا در دیداری حساس به مصاف هم خواهند رفت. 

دو تیم بارها در رقابت‌های اروپایی به مصاف هم رفته‌اند و خاطرات خوب و بدی از یکدیگر دارند. در دوره قبلی رقابت‌ها ایتالیا بود که در نیمه نهایی با شکست اسپانیا به فینال رفت و قهرمان شد. در یورو 2012 ولی اسپانیا در فینال با 4 گل برابر آتزوری پیروز شد. در آن بازی ایکر کاسیاس گلر اسپانیا بود.

2045344

کاسیاس در مصاحبه با آاس و در مورد بازی فردا گفت: «ایتالیا از آن دسته تیم‌هایی است که هرگز نمی‌توان آن را از پیش بازنده دانست. از نظر من اسپانیا فردا شانس بیشتری دارد ولی ایتالیا با شکل بازی خودش می‌تواند ما را به دردسر بیندازد. در مجموع ولی مسابقه خوبی خواهد بود. این رقابت بین دو تیمی است که معتقدم قطعا راهی دور بعد خواهند شد و هر اتفاقی ممکن است فردا رخ بدهد.»

کاسیاس در مورد مدعی بزرگ قهرمانی در یورو گفت: «آلمان می‌تواند مانع بزرگی برای اسپانیا باشد. من اینطور فکر می‌کنم. در سال‌های اخیر اسپانیا همیشه برابر تیم‌های ضعیف‌تر از خودش بیشتر به مشکل خورده تا برابر تیم‌های مدعی و بزرگ. به همین دلیل معتقدم بازی برابر آلمان نباید برای ما به اندازه بازی فردا ترسناک باشد.»

دیدگاه‌ها