کد خبر : 2049700 | 30 خرداد 1403 ساعت 22:04 | 46.2K بازدید | 62 دیدگاه

دومین هافبک تاریخ یورو

تونی کروس و خلق آمار جدید در هر مسابقه!

شکل بازی تونی کروس طوری است که خیلی سریع پس از هر مسابقه باید به دنبال آمار او بگردید.

تونی کروس و خلق آمار جدید در هر مسابقه!

به گزارش "ورزش سه"، شماره ۸ آلمانی‌ها در مسابقه امشب مقابل مجارستان هم در میانه میدان سلطنت می‌کرد. کروس در این مسابقه ۱۴۷ بار توپ را لمس کرد و 131 پاس داد که از این بین تنها هفت بار پاس‌هایش به مقصد نرسیدند. او به نسبت بازی اول مقابل اسکاتلند 30 پاس بیشتر به بازیکنان هم تیمی ارسال کرد و البته ضریب خطایش هم کمی بالاتر بود. کروس در بازی مجارستان 124 پاس دقیق داد و تبدیل به هافبکی شد که پس از ژاوی هرناندس افسانه‌ای در جام ملت‌های اروپا 2008 دومین حدنصاب تاریخ این تورنمنت را ثبت کرد. ژاوی  127 پاس دقیق در مسابقه ایرلند در یورو 2012 به هم تیمی‌ها داده بود.

تونی کروس که به صورت انحصاری تمام ضربات کاشته تیم ملی آلمان و کرنرها را هم روی دروازه حریفان ارسال می‌کند، امروز ۹۰ دقیقه در زمین حاضر بود و کار بازی‌سازی و مشارکت در دفاع مقابل هافبک‌های مجارستان را به بهترین شکل ممکن انجام داد.

2045509

او البته بازوبند کاپیتانی آلمان را به بازو نمی‌بندد اما از هر نظر شبیه‌ترین فرد به یک فرمانده واقعی است. فوتبالیستی که در آخرین تورنمنت زندگی با آن کفش‌های سفید و رده‌های طلایی معروف سه خط آدیداس مشغول لذت بردن از فوتبال و سیراب کردن هواداران از مهارت استثنایی ساق‌هایش است.

دیدگاه‌ها