کد خبر : 2049797 | 31 خرداد 1403 ساعت 13:30 | 48.5K بازدید | 31 دیدگاه

دیویس به مارکا گفت

بعد از کوپاآمه‌ریکا به پیشنهاد رئال فکر می‌کنم

آلفونسو دیویس گفت که بعد از اتمام کار کانادا در کوپا آمه‌ریکا در مورد انتقال به رئال تصمیم خواهد گرفت.

بعد از کوپاآمه‌ریکا به پیشنهاد رئال فکر می‌کنم

به گزارش "ورزش سه"، خبرنگار مارکا در کنفرانس مطبوعاتی آلفونسو دیویس، کاپیتان تیم ملی کانادا، برای بازی مقابل آرژانتین در افتتاحیه کوپا آمه‌ریکا حضور داشت و از او در مورد اخبار انتقالش به رئال پرسید.

2042959

متاسفم آلفونسو، اگر سوال خارج از متن است، اما در اسپانیا مردم در مورد شما زیاد صحبت می‌کنند. چه چیزی دارید که به ما بگویید؟ 

مدافع چپ بایرن با تعجب پاسخ داد: «انتقال به رئال؟ متاسفم، اما من الان روی تیم ملی خودم تمرکز کرده‌ام تا در این جام موفق شویم. تمام انرژی‌ام را اینجا گذاشته‌ام و وقتی مسابقات تمام شود، به این موضوع فکر خواهم کرد. ببینیم چه می‌شود.»

دیویس بامداد فردا برای اولین بار بازوبند کاپیتانی کانادا را بر بازو خواهد بست. او در این رابطه گفت: «من کشورم را دوست دارم و وقتی نوبت به رهبری تیمم برای اولین بار در یک مسابقه رسمی برسد، حس خوبی خواهم داشت و همین حالا نیز هیجان زده‌ام. این یک روز دیدنی در حرفه من است و این چیزی است که از کودکی رؤیایش را داشتم.»

همچنین از او پرسیدند که چگونه می‌خواهند لئو مسی را متوقف کنند و مدافع کناری بایرن که قراردادش در سال 2025 به پایان می‌رسد، پاسخ داد: «ما باید به عنوان یک تیم دفاع کنیم.»

دیدگاه‌ها