کد خبر : 2050021 | 01 تیر 1403 ساعت 01:57 | 29.3K بازدید | 23 دیدگاه

ستاره اسپانیا: همیشه آرزو داشتم در این سطح بازی کنم

نیکو ویلیامز، ستاره تیم ملی اسپانیا، می‌گوید در بازی امشب مقابل ایتالیا به آرزویش رسیده است.

ستاره اسپانیا: همیشه آرزو داشتم در این سطح بازی کنم

به گزارش "ورزش سه"‌، تیم ملی اسپانیا در دیداری جذاب از دور گروهی یورو ۲۰۲۴ به مصاف تیم ملی ایتالیا رفت و با نمایشی درخشان توانست این دیدار را با نتیجه ۱-۰ به سود خود به پایان برساند. نیکو ویلیامز، بازیکن جوان اسپانیا، به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد و نقش مهمی در پیروزی تیمش ایفا کرد. پس از بازی، ویلیامز در مصاحبه‌ای به تحلیل عملکرد خود و تیم پرداخت.

نظرت درباره نمایشی که داشتی؟
امشب همه چیز به خوبی پیش رفت و هم‌تیمی‌هایم کمک زیادی به من کردند. موقعیت‌های یک در برابر یک نقطه قوت من است. وقتی اولین بار از کنار مدافع کناری عبور می‌کنید، کار راحت‌تر می‌شود.

تحلیل‌تان از بازی؟
ما می‌دانستیم که این مسابقه بسیار سخت خواهد بود و باید چه کارهایی انجام دهیم. در تمامی پست‌ها برتری داشتیم، ایتالیا تیم بسیار خوبی است اما ما بسیار خوب بازی کردیم و شایسته پیروزی بودیم.

2046034

تمرکزت بر روی مسابقات یورو؟
من بسیار بر روی یورو متمرکز هستم و هر کاری که می‌توانم انجام می‌دهم تا برای سرمربی مفید باشم. همیشه آرزو داشتم که در چنین سطحی بازی کنم، در یورو شرکت کنم و عنوان بهترین بازیکن مسابقه را کسب کنم. واقعا خوشحال هستم.

فرصت‌های گلزنی‌تان در این بازی؟
شما از اشتباهات خود یاد می‌گیرید. من دو فرصت بزرگ را در یک مسابقه در کوپا دل ری مقابل اوساسونا از دست دادم که واقعاً دردناک بود، اما از نظر ذهنی پیشرفت زیادی کرده‌ام. من بسیار سخت تلاش می‌کنم تا به تیم کمک کنم.

دیدگاه‌ها