کد خبر : 2050045 | 01 تیر 1403 ساعت 11:40 | 22.6K بازدید | 13 دیدگاه

تمجید ستاره اسپانیا از دوناروما: بهترین است

آلوارو موراتا، ستاره تیم ملی اسپانیا، معتقد است که جانلوییجی دوناروما از بهترین دروازه‌بانان اروپا است.

تمجید ستاره اسپانیا از دوناروما: بهترین است

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی اسپانیا شب گذشته در دومین دیدار از مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های اروپا روبروی تیم ملی ایتالیا به میدان رفت و موفق شد با تک گلی که ریکاردو کالافیوری به اشتباه وارد دروازه خودی کرد به پیروزی برسد و سه امتیاز این بازی را از آن خود کند.

این پیروزی در حالی به دست آمد که لاروخا عملکرد بهترین نسبت به شاگردان لوچانو اسپالتی در این بازی داشت و شایسته کسب این سه امتیاز بود. آنها در اکثر دقایق این دیدار توپ و میدان را در دست داشتند و فرصت‌های بسیاری هم روی دروازه ایتالیا ایجاد کردند.

2044098

موراتا پس از پایان این بازی در گفتگو با اسکای اسپورت ایتالیا احضار داشت: «حسرتی نداریم. نکته مهم این بود که بتوانیم برنده شویم و از این اتفاق خوشحال هستیم چون ایتالیا یکی از بهترین دروازه‌بانان دنیا را در اختیار دارد. ما چند اشتباه کردیم اما او هم سه یا چهار مهار عالی و در حد کلاس جهانی داشت. اصلا فکر نمی‌کردم که او بتواند توپ فابین رویز را بگیرد اما گرفت.»

اسپانیا با کسب شش امتیاز از دو بازی در صدر جدول این گروه قرار دارد و در هفته آخر این مسابقات باید روبروی تیم ملی آلبانی به میدان برود که به نظر نمی‌رسد حریف سرسختی برای آنها باشد.

دیدگاه‌ها