کد خبر : 2050339 | 02 تیر 1403 ساعت 16:34 | 135.3K بازدید | 223 دیدگاه

او متقاعد نشده به ایران بیاید

اختصاصی: امتناع ماتزاری از امضا با پرسپولیس

فرد رسانه‌ای نزدیک به والترماتزاری تاکید می‌کند که این مربی ایتالیایی برای آمدن به ایران متقاعد نشده است.

اختصاصی: امتناع ماتزاری از امضا با پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، تلاش خبرنگار ورزش سه برای رسیدن به منبع اصلی (والتر ماتزاری) به گفتگوی او با مدیر رسانه‌ای سابق ناپولی و یکی از نزدیکان این مربی ایتالیایی ختم شده است.

2046490

مونیکا اسکوتزافاوا، مدیر رسانه‌ای سابق ناپولی، در پاسخ به این سوال ما که "مذاکره پرسپولیس با سرمربی سرشناس ایتالیایی تا کجا پیش رفته و این مربی برای پذیرفتن یا رد پیشنهاد پرسپولیس در چه موقعیتی قرار دارد، و آیا شروط خاصی برای حضور در ایران و هدایت پرسپولیس مطرح کرده یا خیر" گفت:
"سلام میلاد، خوشبختم! تا جایی که من می‌دونم ماتزاری ایران نخواهد رفت: متقاعد نشده، هنوز پیشنهاد جامعی دریافت نکرده. تعداد زیادی تماس از طرف مدیران ارشد باشگاه دریافت کرده اما ترجیح داده امتناع کنه.
هر وقت خواستی من اینجا (در دسترس) هستم."

2046500

پاسخ اسکوتزافاوا کمی مبهم اما احتمالا به اندازه کافی روشن است. اگرچه همچنان راه را برای آینده باز می‌گذارد. 

2046492

سرمربی فصل گذشته ناپولی که از چهره‌های نزدیک به فدراسیون فوتبال ایتالیاست، در حال حاضر در حال برگزاری کلاس‌های حرفه‌ای مربیگری زیر نظر این فدراسیون است و در سال‌های اخیر در مقاطع زیادی از نیمکت مربیگری دور بوده اما همچنان چهره قابل اعتنا و مشهور در فوتبال ایتالیا به حساب می‌آید و طرح نام او به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس برای هواداران این تیم کاملا خوشایند بود، اگرچه همان‌طور که در این خبر آمد، او برای آمدن به ایران متقاعد نشده است.

دیدگاه‌ها