کد خبر : 2050344 | 02 تیر 1403 ساعت 16:56 | 13.1K بازدید | 11 دیدگاه

محمد کریمی روی دست بازیکن فراموش‌نشدنی؛

کاپیتان و پایان رکورد تاریخی محرم نویدکیا (عکس)

برای اولین مرتبه یکی از قهرمانی‌های سپاهان با دستان بازیکن دیگری غیر از محرم نویدکیا بالا برده شد.

کاپیتان و پایان رکورد تاریخی محرم نویدکیا (عکس)

به گزارش "ورزش‌ سه"، شاید عجیب به نظر بیاید اما تعداد قهرمانی‌های سپاهان و محرم نویدکیا در جام حذفی و رقابت‌های لیگ برتر تا پیش از دیدار فینال سپاهان مقابل مس رفسنجان در جام حذفی دو عدد مشابهی را نشان می‌داد.

در واقع سپاهان و محرم نویدکیا تا پیش از قهرمانی مورایس و شاگردانش که چند روز پیش اتفاق افتاد، چهار بار در رقابت‌های جام حذفی قهرمان شده بودند و ۵ مرتبه هم در رقابت‌های لیگ برتر.

پس از دهه هشتاد که برای سپاهان و هوادارانش رویایی تمام شد طلایی پوشان اصفهانی با قهرمانی در لیگ چهاردهم به روزهای بحرانی فرو رفتند و سال‌ها طول کشید تا قهرمانی دهم این تیم از راه برسد.

2046499

این قهرمانی سرانجام پس از نزدیک به یک دهه در حالی رقم خورد که محمد کریمی بازوبند کاپیتانی سپاهان را بر بازو داشت تا پس از ۹ قهرمانی سپاهان که در جام حذفی و لیگ برتر طی دو دهه اخیر رقم خورده بود، سرانجام بازیکنی غیر از محرم نویدکیا جام قهرمانی طلایی پوشان فوتبال ایران را بالای سر ببرد.

کریمی در ابتدای لیگ هجدهم یکی از خریدهای امیر قلعه‌نویی برای تقویت سپاهان بود و در لیگ بیست و سوم ششمین فصل حضور متوالی خود را در اردوی طلایی پوشان با کسب اولین جام تمام کرد.

عکس‌ها: وحید مومن‌زاده

دیدگاه‌ها