کد خبر : 2050381 | 02 تیر 1403 ساعت 20:14 | 10.7K بازدید | 0 دیدگاه

واگذاری استقلال و پرسپولیس یادگاری شهید رئیسی بود

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد که بحث واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس پس از سه دهه انجام شد.

واگذاری استقلال و پرسپولیس یادگاری شهید رئیسی بود

به گزارش "ورزش سه"، کیومرث هاشمی در آیین بهره برداری استادیوم شهدای خدمت سرکان با گرامیداشت یاد و خاطره رییس جمهور شهید و همراهان‌شان عنوان کرد: ورزش ایران یکی از حامیان اصلی خود را از دست داد، چراکه در کمتر از ۸ ماه گذشته آیت‌الله رئیسی در دو برنامه تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران حضور داشتند و همیشه به بنده به‌عنوان خدمت‌گزار جامعه ورزش و جوانان تاکید می‌کردند که همیشه به پیشکسوتان و ورزشکاران توجه داشته باشیم، چراکه این‌ها دل مردم را با مدال‌آوری خودشان همیشه شاد می‌کنند.

او ادامه داد: شهید آیت الله رئیسی خدمات ماندگاری در ورزش داشتند و از ابتدای دولت سیزدهم 1926 پروژه نیمه تمام ورزشی به مرحله افتتاح و بهره‌برداری رسیده است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره اینکه تداوم اتمام پروژه‌های ناتمام در دستور کار است، اظهار کرد: تمام ظرفیت‌ها را بر اساس شورای عالی ورزش که برای تسریع در بهره‌برداری از پروژه‌ها، مصوب کرده، به‌کار گرفته تا هر چه سریع‌تر فضاهای ورزشی را در اختیار ورزشکاران و مردم قرار دهیم.

هاشمی اضافه کرد: اجرای آمایش سرزمینی و طرح ملی پیشرفت ۲ موضوعی بود که به ما دستور دادند که انجام آن را تسریع ببخشیم. ایشان به درستی تاکید داشت که تنها با اجرای این طرح‌ها عدالت ورزشی در کشور انجام خواهد شد و نقاط محروم با اجرای طرح آمایش سرزمینی فرصت‌های خوبی را به دست خواهند آورد.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: یکی از یادگاری‌های این بزرگ‌مرد (شهید آیت‌الله رئیسی) در حوزه ورزش بحث واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی بود که این کار ۳۰ سال تمام روی زمین مانده بود که در دولت سیزدهم و با پیگیری‌های این شهید بزرگوار انجام شد.