کد خبر : 2050385 | 02 تیر 1403 ساعت 20:25 | 4.6K بازدید | 3 دیدگاه

کاپیتان چک: به بقیه کاری نداریم، باید ترکیه را ببریم

توماس سوچک، کاپیتان تیم ملی چک، می‌گوید آن‌ها برای صعود به دور حذفی یورو 2024 فقط به شکست ترکیه فکر می‌کنند.

کاپیتان چک: به بقیه کاری نداریم، باید ترکیه را ببریم

به گزارش "ورزش سه"، تیم‌های ملی فوتبال گرجستان و جمهوری چک در بازی دور دوم مرحله گروهی یورو 2024 امروز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی 1-1 به پایان رسید.

هر دو تیم در بازی دور اول به ترتیب مقابل ترکیه و پرتغال شکست خورده بودند و این تساوی تنها مانع از حذف زودهنگام آن‌ها شد و وضعیت آن‌ها پس از بازی ترکیه و پرتغال تا حدودی مشخص می‌شود.

توماس سوچک، کاپیتان چک، پس از بازی مقابل گرجستان گفت: "ما می‌خواستیم پیروز شویم و به صعود از گروه نزدیک شویم. الان یک امتیاز داریم. موقعیت‌های زیادی داشتیم که باید گل می‌زدیم و سپس از روی پنالتی گل خوردیم، بنابراین برای ما سخت بود."

2046580

شانس صعود؟
ما هنوز در این رقابت‌ها هستیم و با اراده برای پیروزی به استقبال آخرین بازی گروه خواهیم رفت. دروازه‌بان گرجستان بهترین بازیکن مسابقه بود که نشان می‌دهد ما خیلی خوب بازی کردیم. اما در نهایت هر دو تیم فقط یک بار به گل رسیدند و یک امتیاز گرفتند.

تاثیر نتیجه بازی ترکیه و پرتغال؟
ما بقیه نتایج را دنبال نمی‌کنیم اما می‌دانیم که باید مقابل ترکیه پیروز شویم و از هم اکنون روی آن کار خواهیم کرد. این یک بازی عالی برای هواداران دو تیم خواهد بود. امیدوارم سه امتیاز را کسب کنیم تا از گروه صعود کنیم.

دیدگاه‌ها