کد خبر : 2050386 | 02 تیر 1403 ساعت 20:27 | 40.4K بازدید | 47 دیدگاه

وسط غرغر رونالدو ترکیه گل به خودی زد (عکس)

تیم ملی پرتغال با اشتباه خط دفاعی ترکیه به گل دوم رسید.

وسط غرغر رونالدو ترکیه گل به خودی زد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ترکیه که نمایش خوبی در اولین بازی مرحله گروهی یورو داشت، در بازی با پرتغال با بدشانسی مواجه شده و خیلی زود با دو گل عقب افتاده است.

تیم تحت هدایت وینچنزو مونتلا که در بازی قبلی گرجستان را 3-1 شکست داده بود در دومین بازی به مصاف پرتغال رفته و قبل از پایان نیمه اول دو گل دریافت کرده است.

اولین گل پرتغال در دقیقه 21 توسط برناردو سیلوا به ثمر رسید و هنوز بازی به دقیقه 30 نرسیده بود که روی یک اشتباه باورنکردنی دروازه ترکیه برای دومین بار باز شد.

ویدئو: 346098

پس از ضدحمله پرتغال در نیمه حریف، ژوائو کانسلو توپ را به کریستیانو رونالدو پاس نداد و مسیر حرکت همبازی خود را اشتباه تشخیص داد تا فرصت یک حمله خطرناک از دست برود.

2046585

این پاس اشتباه به سمت محوطه جریمه ترکیه در حال حرکت بود که آلتای باییندیر از دروازه‌اش خارج شد و قصد کنترل آن را داشت که صامت آکایدین توپ را به سمت دروازه فرستاد.

2046582

پاس اشتباه آکایدین با فاصله از دروازه‌بان به سمت دروازه خالی حرکت کرد و با وجود تکل بلندی که مدافع ترکیه داشت نتوانست مانع از ورود آن به دروازه شود تا یکی از گل به خودی‌های عجیب این جام ثبت شود.

2046584

نکته جالب این گل و اشتباه خط دفاعی ترکیه این بود که هنوز گلایه رونالدو از کانسلو به دلیل پاس اشتباهی که مدافع پرتغال ارسال کرده بود تمام نشده بود که یک پاس اشتباه در تیم حریف، منجر به گل شد.

دیدگاه‌ها