کد خبر : 2050395 | 02 تیر 1403 ساعت 21:27 | 46.3K بازدید | 10 دیدگاه

ستاره اسپانیا: پیشرفتم را مدیون پسر آنچلوتی هستم!

فابین روئیز، هافبک تیم ملی اسپانیا، دلیل موفقیت‌هایش را داویده آنچلوتی دانست!

ستاره اسپانیا: پیشرفتم را مدیون پسر آنچلوتی هستم!

به گزارش "ورزش سه"، فابین روئیز، هافبک اسپانیایی، در ابتدای مسابقات یورو ۲۰۲۴ در پیش‌بینی‌هایی که از بازیکنان برتر جام می‌شد، حضور نداشت، اما پس از دو بازی، هافبک پاری سن ژرمن یکی از بهترین‌ها بوده است. او در گفتگو با خبرنگاران در اردوی تیم ملی اسپانیا بخش بزرگی از موفقیت‌هایش را مدیون داویده آنچلوتی، دستیار مربی رئال مادرید و پسر کارلو آنچلوتی دانست.

روئیز اولین بار در سال ۲۰۱۸ با خانواده آنچلوتی آشنا شد، زمانی که از رئال بتیس به ناپولی منتقل شد. در آن زمان او یکی از آینده‌دارترین هافبک‌های اسپانیا بود، اما به عنوان یکی از ستاره‌های آینده دنیای فوتبال شناخته‌شده نبود.

2046610

او درباره آشنایی با داویده آنچلوتی گفت: «آشنایی با او یک قدم بسیار مهم در کارنامه من بود. او از همان ابتدا از من حمایت کرد، و مبلغی که ناپولی برای من پرداخت زیاد بود، آن هم برای بازیکنی که در لالیگا با بتیس چندان زیاد بازی نکرده بود. اگر او نبود، من اینجا نبودم.»

آنچلوتی جوان از زمانی که با پدرش به باشگاه مادریدی بازگشته، به شدت از سوی رسانه‌های اسپانیایی تحسین شده است. این مربی جوان به چندین زبان مسلط است و برای شروع کارش در دنیای مربی‌گری و سرمربی‌گری یک تیم آماده می‌شود.

دیدگاه‌ها