کد خبر : 2050571 | 03 تیر 1403 ساعت 15:13 | 27.7K بازدید | 19 دیدگاه

با برگزاری مسابقات دوستانه در مشهد

لیگ برتری‌ها افغانستان را آماده جام جهانی می‌کنند

تیم‌های گهر زمین سیرجان، پالایش نفت اصفهان، فرش آرا مشهد و تیم ملی فوتسال افغانستان در دیدارهای تدارکاتی به مصاف همدیگر خواهند رفت.

لیگ برتری‌ها افغانستان را آماده جام جهانی می‌کنند

به گزارش "ورزش سه"، کمتر از بیست روز دیگر تا آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتسال ایران باقی مانده و تیم‌ها برای آمادگی بیشتر جهت حضور در بالاترین سطح باشگاهی فوتسال آسیا مسابقات تدارکاتی متعددی را انجام خواهند داد. در جدیدترین اخبار بازی‌های پیش فصل، تیم‌های گهر زمین سیرجان و پالایش نفت اصفهان به زودی در مشهد اردویی چند روزه بر پا می‌کنند و دیدارهایی را با تیم‌های فرش آرا و تیم ملی فوتسال افغانستان انجام می‌دهند.

گهرزمین سیرجان که کهکشانی‌ترین تیم فوتسال ایران به‌شمار می‌رود و در نقل و انتقالات اتفاقات بزرگی را رقم زد و حسین طیبی، مسلم اولاد قباد، سالار آقاپور و حمید احمدی را به خدمت گرفته است، در این اردو با تیم‌های پالایش نفت اصفهان، فرش آرا مشهد و تیم ملی فوتسال افغانستان صف‌آرایی خواهد کرد.

از طرفی دیگر، مجید مرتضایی مربی ایرانی‌تبار تیم ملی فوتسال افغانستان، بازی دوستانه برابر گهرزمین سیرجان را با توجه به ستاره‌های حریف، فرصتی بسیار بزرگ برای آمادگی بیشتر شاگردان خود می‌داند.

همچنین تیم پالایش نفت اصفهان که به تازگی راهی لیگ برتر شده است، در این دیدارهای دوستانه بازیکنان و مهره‌های جدیدش را محک جدی خواهد زد.

تیم فرش آرا مشهد که به عبارتی میزبانی مسابقات را برعهده دارد و در روزهای اخیر تمرینات آماده‌سازی را آغاز کرده، سه بازی تدارکاتی خوب و مهمی را پشت سر می‌گذارد.

دیدگاه‌ها