کد خبر : 2050579 | 03 تیر 1403 ساعت 16:14 | 6.1K بازدید | 6 دیدگاه

فاطمه مریخ بهترین بازیکن زمین شد

شکست نزدیک دختران هندبال ایران برابر تونس

هندبالیست‌های جوان دختر ایران اولین بازی خود در مرحله پرزیدنت کاپ جام جهانی را واگذار کردند.

شکست نزدیک دختران هندبال ایران برابر تونس

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی هندبال جوانان دختر ایران ظهر امروز، ۳ تیر ۱۴۰۳، در اولین بازی خود در مرحله پرزیدنت کاپ قهرمانی جوانان دختر جهان مقابل تونس، تیم سوم گروه B، به میدان رفت و علی‌رغم بازی خوبی که مقابل این تیم آفریقایی انجام داد با اختلاف سه گل مغلوب شد.

نیمه نخست این دیدار همانند دیدار با برزیل پایاپای پیش رفت و در لحظاتی نتیجه تساوی در بازی حکم‌فرما بود. بازی خوب بازیکنان ایران در مقابل تیم قدرتمند تونس سبب شد تا پایان نیمه اول با اختلاف 2 گل و به سود نماینده قاره آفریقا با نتیجه ۹ - ۱۱ به اتمام رسیده و بازیکنان به رختکن بروند.

در ابتدای نیمه دوم هم بازیکنان ایران مصمم برای بازی خوب و رسیدن به نتیجه تساوی تمام سعی خود را انجام دادند ولی قدرت بدنی مشهود تیم تونس و بازی خوب این تیم در خط حمله، در پایان بازی این تیم را به‌عنوان تیم برنده و با نتیجه 2۳ -۲۶ معرفی کرد هر چند که در نیمه دوم بدون احتساب نیمه اول تیم ایران با یگ گل مغلوب تونس شده بود.

فاطمه مریخ، مائده عشاقی، نسترن کودزری فراهانی، آرزو بهمئی، الهه نیکان و زهرا فتوتی گلزنان این دیدار بودند.
فاطمه مریخ، بازیکن پست بغل چپ تیم ملی هندبال جوانان دختر ایران در پایان دیدار با تونس به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد.
به این ترتیب تیم ملی هندبال دختران ایران فردا استراحت می‌کنند و  روز سه‌شنبه و در آخرین بازی خود در گروه یک مرحله پرزیدنت کاپ، به مصاف تیم شیلی خواهد رفت.

بیست و چهارمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جوانان دختر جهان تا ۱۰ تیر به میزبانی مقدونیه شمالی در حال برگزاری است.

2046904
2046905
2046906
2046907

دیدگاه‌ها