کد خبر : 2050660 | 03 تیر 1403 ساعت 22:57 | 12.5K بازدید | 11 دیدگاه

ستاره انگلیس تأیید کرد: تمرینات‌مان عوض شده!

فیل فودن معتقد است کادر فنی تیم ملی انگلیس، تمرینات این تیم را پیش از دیدار هفته سوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ به‌صورت کلی تغییر داده‌اند.

ستاره انگلیس تأیید کرد: تمرینات‌مان عوض شده!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی انگلیس تلاش می‌کند تا پس از تساوی ناامیدکننده ۱-۱ مقابل دانمارک در بازی قبلی، در هفته آخر یورو ۲۰۲۴ شرایط را بهبود دهد.

دو بازی ضعیف ابتدایی سه‌شیرها مشکلات آنها در این تورنمنت را پدیدار کردند. به‌ویژه تعادل در خط میانی که برای گرت ساوت‌گیت تبدیل به یک چالش شده است. به‌نظر می‌رسد به همین دلیل، تمرینات تیم با شدت بیشتری انجام می‌شود.

فودن که در تیم ملی عملکرد قابل توجهی نداشته، تا کنون نتوانسته مانند بازی‌های درخشانش در منچستر سیتی که به این تیم در کسب چهارمین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر کمک کرد، عمل کند.

2047058

این بازیکن ۲۴ ساله در پست وینگر چپ احساس راحتی نمی‌کند و در مقایسه با نقشی که در باشگاه به عنوان یک هافبک مرکزی بازی می‌کند، ناراضی به نظر می‌رسد.

فودن در مصاحبه با سایت فدراسیون فوتبال انگلیس گفت: «احساس می‌کنم شدت تمرینات کمی افزایش یافته است. ما شروع خوبی داشتیم، چهار امتیاز داریم، اما از خودمان انتظار بیشتری داریم. من به اطراف نگاه می‌کنم و با توجه به بازیکنانی که داریم، همیشه از خودمان انتظار بیشتری داریم. تمرینات قبل از این بازی افزایش یافته است. بسیاری از آنها به‌‌طور کلی تغییر کرده‌اند، این یعنی این بازی بسیار برای ما مهم است و علاوه‌بر برد باید یک عملکرد فوق‌العاده از خود نشان دهیم.»

دیدگاه‌ها