کد خبر : 2050704 | 04 تیر 1403 ساعت 09:44 | 10.6K بازدید | 0 دیدگاه

هیچ خطری مهاجم مجارستان را تهدید نمی‌کند

مارکو روسی، سرمربی مجارستان، تایید کرد که بارناباس وارگا وضعیت پایداری دارد و هیچ خطری او را تهدید نمی‌کند.

هیچ خطری مهاجم مجارستان را تهدید نمی‌کند

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال مجارستان شب گذشته در دقیقه 100 بازی مقابل اسکاتلند موفق شد تقریباً با ضربه آخر بازی به لطف گل کوین سوبوث برنده شود و در رده سوم گروه A رقابت‌های مرحله گروهی یورو 2024 قرار بگیرد.

شاگردان مارکو روسی اکنون باید منتظر بمانند تا ببینند که آیا به عنوان یکی از چهار تیم بهتر سوم مرحله گروهی به دور بعدی صعود می‌کنند یا خیر.

روسی پس از بازی گفت: "ما هرگز در گذشته بدون رنج بزرگ و اتفاقات به هیچ چیز نرسیدیم. در این بازی هم چیز متفاوتی وجود نداشت. خوشحالم که اولین برد خود را در این رقابت کسب کردم."

بازی در دقیقه 68 پس از برخورد آنگوس گان، دروازه‌بان اسکاتلند و بارناباس وارگا، مهاجم مجارستان، برای مدت طولانی متوقف شد. وارگا که از ناحیه سر آسیب دیده بود به سرعت راهی بیمارستان شد و بازیکنان و تماشاگران این بازی را به شوک فرو برد.

2047174

روسی درباره مصدومیت وارگا گفت: "او از ناحیه صورت دچار شکستگی شده و باید تحت عمل جراحی قرار گیرد. او در معرض هیچ خطری نیست. مشخص است که اگر ما در این رقابت‌ها بمانیم، او بخشی از تیم نخواهد بود."

سرمربی مجارستان درباره عملکرد اسکاتلند گفت: "اسکاتلند کمی بیشتر مالکیت توپ را به خصوص در نیمه اول در اختیار داشت. در نیمه دوم در بازی اختلاف بیشتری وجود داشت. می‌توانیم بگوییم که بازی برابری بود که در آن ما موقعیت‌های بیشتری داشتیم، آن‌ها مالکیت توپ بیشتری داشتند، اما در کل فکر می‌کنم شایسته این نتیجه بودیم."

دیدگاه‌ها