کد خبر : 2050725 | 04 تیر 1403 ساعت 11:37 | 8.3K بازدید | 13 دیدگاه

در کنار نساجی هستیم؛

مخالفت مدیرکل ورزش مازندران با جدایی حدادیان

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران می‌گوید اداره‌ کل ورزش و جوانان استان مازندران همیشه سعی داشته در کنار زحمات مالک و مدیران این باشگاه نساجی باشد.

مخالفت مدیرکل ورزش مازندران با جدایی حدادیان

به گزارش "ورزش سه"، علی رجبی، مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران، شب گذشته در گفت‌وگویی با خبرنگاران در خصوص حواشی ایجادشده در باشگاه نساجی مازندران و صحبت‌هایی مبنی‌بر فروش امتیاز این باشگاه، اظهار کرد: همه ما مدیون زحمات جناب آقای رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی هستیم و روزهای خوش فوتبال استان مخصوصا در شهر قائمشهر به پاس زحمات و تلاش این بزرگمرد به ثبت رسیده است.

رجبی در ادامه عنوان کرد: اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران در طول فصل گذشته همیشه در کنار باشگاه نساجی بوده و سعی داشته در کنار زحمات مالک و مدیران این باشگاه، یار و یاور این تیم ریشه‌دار مازندران در لیگ برتر فوتبال ایران باشد. در حال حاضر هم با کمک دو نماینده محترم قائمشهر در مجلس و فرماندار شهرستان در تلاش برای رفع مشکلات هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران با بیان این‌که ناراحتی هواداران پرشور نساجی به‌حق است، گفت: شادابی و نشاطی که فوتبال در مازندران و نساجی در قائمشهر و در کل استان مازندران این سال‌ها ایجاد کرده، بر کسی پوشیده نیست و ما قدردان زحمت‌کشان این باشگاه بزرگ هستیم و در تلاش هستیم مشکلات موجود را به‌زودی برطرف کنیم.

وی افزود: با دستور ویژه استاندار جهت رفع مشکلات و دغدغه‌های مدیران و مالک باشگاه، جلسه‌ای فوری با حضور تمامی دستگاه‌های مرتبط برگزار خواهد شد و در خصوص رفع ایرادات و مشکلات موجود تصمیمات مهمی اتخاذ خواهد شد.

رجبی همچنین در خصوص موضوع تخریب بخشی از استادیوم جهت برطرف شدن مشکل ورود اتوبوس تیم‌های میزبان و میهمان توضیح داد: طی بازدیدی که به همراه شخص استاندار از استادیوم شهید وطنی قائمشهر داشتیم، موقعیتی را جنب اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر در نظر گرفتیم تا با تخریب این بخش مشکل ورود و خروج اتوبوس‌های تیم‌ها برطرف شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با تمجید از رضا حدادیان اظهار داشت: مالک باشگاه نساجی در طول این سال‌ها سبک و شیوه جدیدی از مدیریت فوتبالی را در کشور به ثبت رسانده و همین موضوع سبب شده تا نام مازندران در کشور و حتی در آسیا بیش از پیش بدرخشد.

رجبی همچنین به دلسردی مالک باشگاه نساجی اشاره کرد و گفت: هواداران صبور باشند، رضا حدادیان بیشتر از هر هواداری، عاشق نساجی و هوادارتر از همه است و این موضوع را این سال‌ها ثابت کرده است. تلاش همه ما هم این است که فصل آینده را رضا حدادیان باقدرت‌تر از فصول گذشته تیمی قدرتمند جهت حضور در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران روانه مسابقات کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در پایان عنوان کرد: همه ما عاشق نساجی هستیم و تک‌تک مردم مازندران در کنار هر رشته‌ای، به نساجی هم عشق می‌ورزند و شک نکنید با تمام قوا برای برطرف شدن مشکلات موجود در استادیوم شهید وطنی قائمشهر و همچنین مشکلات، دغدغه‌ها و خواسته‌های مالک باشگاه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و تا برطرف شدن کامل مشکلات موجود، در کنار باشگاه نساجی خواهیم بود.

دیدگاه‌ها