کد خبر : 2050842 | 04 تیر 1403 ساعت 23:02 | 6.6K بازدید | 5 دیدگاه

سرمربی لهستان: ناامیدیم اما تلاش می‌کنیم!

میکال پروبیرز، سرمربی تیم ملی لهستان، می‌گوید تیمش پس از حذف شدن از مسابقات یورو ۲۰۲۴ ناامید است اما برای پیروزی مقابل فرانسه تلاش می‌کنند.

سرمربی لهستان: ناامیدیم اما تلاش می‌کنیم!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی لهستان که اولین تیم حذف‌شده از مسابقات یورو ۲۰۲۴ است، فردا در آخرین بازی دور گروهی مقابل فرانسه قرار می‌گیرد. پیش از این دیدار، میکال پروبیرز، سرمربی لهستان، در کنفرانس خبری تیمش به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

پروبیرز ابتدا در مورد وضعیت تیم و انگیزه بازیکنان پیش از بازی پایانی گفت: «درست است که ما هیچ شانسی برای صعود نداریم، اما من هیچ مشکلی در انگیزه بازیکنان برای این بازی ندیدم. آن‌ها بسیار سخت کار کرده‌اند و امیدوارم که یک عملکرد خوب از خود نشان دهند. البته به طور کلی ما ناامید هستیم، اما تلاش می‌کنیم و همچنان فکر می‌کنم که خاطرات خوبی از این تورنمنت به خانه خواهیم برد.»

2047405

سرمربی لهستان درباره بازنشستگی کامیل گروسیکی، ستاره تیم، اظهار داشت: «کامیل گروسیکی امروز به من گفت که بعد از این تورنمنت از تیم ملی بازنشسته می‌شود. حتی اکنون که با شما صحبت می‌کنم، از فکر کردن به این موضوع دچار لرزش و ناراحتی می‌شوم. من سال‌ها پیش او را در سطح باشگاهی دیدم و اخیراً دوباره در تیم ملی با او دیدار کردم. احترام زیادی برای او قائلم. خوشحالم که او اینجا حضور دارد تا بتواند برای آخرین بار جو بزرگ یک تورنمنت را تجربه کند.»

پروبیرز همچنین اعلام کرد که تاراس رومانتسوک به دلیل مصدومیت بازی مقابل فرانسه را از دست خواهد داد، اما بقیه بازیکنان از جمله رابرت لواندوفسکی که در نیمه دوم بازی مقابل اتریش به میدان آمد، آماده هستند: «متاسفانه رومانتسوک را در اختیار نداریم و او مصدوم است اما بقیه،‌ به‌خصوص لواندوفسکی که در تمرینات تلاش زیادی داشته است، برای بازی آماده‌اند.»

دیدگاه‌ها