کد خبر : 2050875 | 05 تیر 1403 ساعت 01:38 | 10.4K بازدید | 8 دیدگاه

فران تورس: می‌خواهم کار دلا فوئنته را سخت کنم

فران تورس، مهاجم اسپانیا و بهترین بازیکن زمین اعلام کرد که می‌خواهد تصمیم‌گیری را برای سرمربی لاروخا سخت کند.

فران تورس: می‌خواهم کار دلا فوئنته را سخت کنم

به گزارش "ورزش سه"، امشب تیم ملی اسپانیا در سومین و آخرین دیدار مرحله گروهی به مصاف آلبانی رفت. اسپانیا که صعودش را به مرحله بعدش مسجل کرده بود، در این بازی هم توانست با تک گل فران تورس به پیروزی 1-0 برسد.

فران تورس، مهاجم اسپانیا و بهترین بازیکن زمین در بازی مقابل آلبانی، در مصاحبه‌ای بعد از بازی گفت: «ما در مسیر درستی قرار داریم و به طور فوق‌العاده‌ای بازی می‌کنیم. ما یک خانواده صمیمی هستیم. نکته قوت این تیم این است که همه برای بازی در ترکیب اصلی آماده هستند.»

تورس در ادامه صحبت‌های خود افزود: «بازیکنانی که به عنوان یار تعویضی به زمین می‌آیند هم بسیار مهم هستند، زیرا بسیاری از گل‌ها در دقایق پایانی بازی‌ها به ثمر می‌رسد. من می‌خواهم کار را برای مربی در انتخاب ترکیب اصلی دشوار کنم.»

2047474

مهاجم اسپانیا در مورد افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورش گفت: «وقتی پیراهن اسپانیا را می‌پوشم، احساس می‌کنم برای همه، خانواده‌ام و کسانی که از من حمایت می‌کنند بازی می‌کنم. پوشیدن این پیراهن برای من مایه افتخار است.»

این صحبت‌ها در حالی مطرح می‌شود که اسپانیا با نتیجه 1-0 مقابل آلبانی به پیروزی رسید و با 9 امتیاز به عنوان تیم صدرنشین گروه B به مرحله حذفی یورو 2024 صعود کرد.

شاگردان  لوئیس دلا فوئنته در مرحله گروهی این رقابت‌ها، ابتدا کرواسی را شکست دادند، سپس ایتالیا را مغلوب کردند و در نهایت در سومین بازی خود مقابل آلبانی نیز به پیروزی رسیدند.

دیدگاه‌ها