کد خبر : 2050989 | 05 تیر 1403 ساعت 19:19 | 17.4K بازدید | 38 دیدگاه

حالا امکان میزبانی مسابقات بین‌المللی را داریم؛

مدیر صنایع مس: دو ورزشگاه دیگر هم افتتاح می‌کنیم

مدیرعامل صنایع مس ایران در حاشیه مراسم افتتاح ورزشگاه جدید شهر کرمان آن را یکی از 5 ورزشگاه برتر کشور توصیف کرد.

مدیر صنایع مس: دو ورزشگاه دیگر هم افتتاح می‌کنیم

به گزارش "ورزش‌سه"، ورزشگاه 30 هزار نفری آیت الله رئیسی پس از 18 سال در مراسمی با حضور وزیر کشور، استاندار کرمان، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، مدیرعامل باشگاه مس کرمان، مسئولان استانی و مدیران حوزه ورزش و ورزشکاران افتتاح شد.

مدرس خیابانی مدیرعامل شرکت ملی مس در این مراسم درباره افتتاح این ورشگاه گفت: افتتاح این ورزشگاه خبر مسرت‌بخش و امیدوارکننده‌ای برای نسل جوان در استان کرمان محسوب می‌شود. احداث اماکن ورزشی از جمله اقدامات مهم این شرکت در راستای ایفای تعهدات اجتماعی است.

مدیرعامل شرکت ملی مس ایران همچنین به ساخت دو ورزشگاه دیگر در شهر بابک و رفسنجان اشاره کرد و گفت: این دو ورزشگاه نیز به زودی با حضور مسئولان به بهره‌برداری می‌رسد. 

2047625

او ادامه داد: ورزشگاه شهید آیت الله رئیسی به لحاظ امکانات و تجهیزات، جزو 5 ورزشگاه برتر کشور محسوب می‌شود. به یاری خداوند متعال این ورزشگاه در پرورش قهرمانان ملی جهت حضور در میادین بین‌المللی ورزشی نقش‌آفرین باشد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران درباره جزئیات مساحت این ورزشگاه هم صحبت کرد: این ورزشگاه با ظرفیت 30 هزار نفر، در زمینی به مساحت 38 هکتار احداث شده است. حدود 4 هزار میلیارد تومان برای افتتاح این ورزشگاه سرمایه‌گذاری صورت گرفته است. ورزشگاه شهید آیت الله رئیسی دارای امکاناتی از جمله 5 زمین چمن، سالن‌های ورزشی، رختکن و... است. این ورزشگاه مطابق با آخرین استانداردهای بین‌المللی ساخته شده و امکان برگزاری مسابقات آسیایی و بین‌المللی را دارد و می‌تواند به عنوان یک مرکز فرهنگی و ورزشی، نقش مهمی در ارتقای روحیه نشاط و شادابی در میان مردم ایفا کند.

دیدگاه‌ها