کد خبر : 2051006 | 05 تیر 1403 ساعت 20:43 | 22.6K بازدید | 23 دیدگاه

انتقاد تند از دعوای نکونام و خطیر

اکبرپور: فتح‌الله‌زاده ما را با یک چای گول می‌زد!

در مصاحبه مفصل سیاوش اکبرپور با ورزش سه، بخشی از ناراحتی او متوجه درگیری بین مدیر و سرمربی استقلال بود.

اکبرپور: فتح‌الله‌زاده ما را با یک چای گول می‌زد!

به گزارش ورزش سه، پیشکسوت استقلال با انتقاد از حاشیه‌هایی که در طول فصل استقلال با آن دست و پنجه نرم کرد اعتقاد دارد که وقتی که هدایت استقلال را برعهده می‌گیرند بدون توجه به حواشی باید برای این تیم بجنگند.

سیاوش اکبرپور با انتقاد از رویکرد مدیریت و مربی استقلال گفت: شخصیت برای این تیم نگذاشتند، قبل از نام تیم پسوند فرهنگی ورزشی است، همیشه میگفتند استقلال تیم با شخصیتی است و ما باید روی شخصیت فرهنگی تیم کار کنیم.

او ادامه داد: وقتی که سرمربی و مدیرعامل باهم هر روز دعوا دارند چطور می‌شود شخصیت فرهنگی تیم را بالا ببرند، من خودم به عنوان یک هوادار بازی با گل‌گهر را می‌دیدم، کلی هوادار آمده باید استخوان گل‌گهر را قورت می‌دادند و می‌‌رفت، ولی 70 دقیقه باید می‌زدیم تو سرمان تا یک توپ به گل برود.

2045865

اکبرپور افزود: من حرفم این است که اگر می‌گویید بخاطر هوادار کار می‌کنید تمام دعواها را کنار بگذارید، بیایید و قراردادهایتان را نمایش بذارید که کدامتان مجانی کار کردید، وظیفه شما هست از روزی که سکان هدایت را می‌گیرید تمام وجودتان را بذارید، زمان ما می‌رفتیم مقابل فتح‌الله زاده مینشستیم، با چایی ما را گول می‌زد و 20 دقیقه هم طول نمی‌کشید قرارداد را امضا می‌کردیم و میامدیم!

او در انتها گفت: هیچوقت یک مربی نمی‌تواند بگوید که استقلال قهرمان نمی‌شود. این برخلاف ذات این باشگاه است و  وقتی به این تیم می‌آیید باید بجنگید و کار کنید. در مصاحبه مفصل سیاوش اکبرپور با ورزش سه، بخشی از ناراحتی او متوجه درگیری بین مدیر و سرمربی استقلال بود.

دیدگاه‌ها