کد خبر : 2051009 | 05 تیر 1403 ساعت 20:51 | 11.1K بازدید | 7 دیدگاه

اتریش غافلگیر شد: هلند 10 ثانیه‌‌ای جبران کرد (عکس)

هلند با شروع نیمه دوم گل تساوی را مقابل اتریش به ثمر رساند و به بازی برگشت.

اتریش غافلگیر شد: هلند 10 ثانیه‌‌ای جبران کرد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال هلند بازی امشب مقابل اتریش را با گل به خودی دونیل مالن در دقیقه 5 شروع کرد و کار بسیار سختی برای برگشت به بازی داشت.

هلند و اتریش در چارچوب بازی‌های گروه D به مصاف هم رفته‌اند و هر دو تیم به دنبال کسب برد در این دیدار هستند تا صعودشان به مرحله بعدی را قطعی کنند.

در نیمه اول اتریش در مجموع نسبت به حریفش بهتر عمل کرد و در مقابل اتریش پس از گلی که دریافت کرد عملکرد بدی نداشت اما به گل نرسید و بازنده به رختکن رفت.

در شروع نیمه دوم هلند دست به اقدام عجیبی زد و خیلی زود به گل تساوی رسید تا شروع کاملا متفاوتی داشته باشد. پس از شروع نیمه دوم اتریشی‌ها توپ را به سمت محوطه جریمه حریف حمل می‌کردند که دخالت ژاوی سیمونز برنامه‌شان را بهم ریخت.

سیمونز پس از توپ ربایی با توجه به برتری عددی بازیکنان هلند ضدحمله خوبی را ترتیب داد و از نزدیکی میانه میدان تا نزدیکی محوطه جریمه توپ را به تنهایی حمل کرد.

او با توجه به فضایی که کودی خاکپو داشت توپ را در محوطه به او پاس داد و مهاجم لیورپول پس از کنترل آن، با یک سرتوپ بازیکن مقابل خود را فریب داد.

2047662

خاکپو توپ را روی پای راستش برد و با ضربه قوس دار او، دروازه‌بان باوجود شیرجه‌ای که داشت نتوانست مانع از باز شدن دروازه شود و گل تساوی در دقیقه 47 به ثمر رسید.

از زمان توپ ربایی سیمونز در زمین خودی و ورود ضربه خاکپو به دروازه اتریش تنها 10 ثانیه طول کشید تا اتریش که فکر می‌کرد در نیمه دوم هم می‌تواند با فشار به حریف برتری‌اش را حفظ کند خیلی زود غافلگیر شود.

2047663

دیدگاه‌ها