کد خبر : 2051053 | 06 تیر 1403 ساعت 00:03 | 11.3K بازدید | 9 دیدگاه

دومنیکو تدسکو:

سردرگم نیستیم، می‌خواهیم اوکراین را شکست دهیم

دومنیکو تدسکو، سرمربی تیم ملی بلژیک، می‌گوید تیمش در بازی فردا مقابل اوکراین فقط به فکر برد و صعود از گروه خواهد بود.

سردرگم نیستیم، می‌خواهیم اوکراین را شکست دهیم

به گزارش "ورزش سه"، تیم‌های بلژیک، اوکراین، رومانی و اسلواکی در عجیب‌ترین گروه یورو 2024 حضور دارند. با پایان دو هفته از رقابت‌های مرحله گروهی، هر کدام از این تیم‌ها به سه امتیاز دست پیدا کرده‌اند.

به ترتیب تیم‌های رومانی، بلژیک، اسلواکی و اوکراین در رده‌های اول تا چهارم گروه قرار دارند و فردا تیم‌های بلژیک و اوکراین به مصاف هم خواهند رفت.

دومنیکو تدسکو، سرمربی بلژیک، در نشست خبری قبل از این بازی گفت: "از نظر ذهنی سخت یا دشوار نیست. نمی‌توانم دستور العمل ترسیم یک بازی را به شما بگویم. ما فقط برای بردن بازی می‌کنیم. ما نگران جابجایی‌ها نخواهیم بود، ما می‌خواهیم برنده شویم. اگر تکلیف مشخص شدن برنده بازی به 10 دقیقه آخر یا بیشتر برسد، می‌دانیم که برای دستیابی به نتیجه چه کار کنیم، اما از همان ابتدا هیچ سردرگمی وجود نخواهد داشت. ما به دنبال پیروزی در این بازی هستیم."

2047751

اوکراین؟

ضد حملات نقطه قوت آن‌هاست. به دلیل سرعت بالای آن‌ها در خط حمله با بازیکنانی مانند سوداکوف، مودریک و دووبیک، قدرت زیادی در ضدحمله دارند. آن‌ها دوست دارند توپ را در اختیار داشته باشند و آن را کنترل کنند. مالکیت توپ زیادی دارند و در بازی موقعیت‌های خوبی برای هم ایجاد می‌کنند. آن‌ها برای همه، حتی تیم‌هایی مانند انگلیس، ایتالیا و مقابل آلمان، کار را سخت کردند.

اهمیت این بازی در ورزشگاه اشتوتگارت؟

اگر بگویم این ورزشگاه و مکان قدیمی برای من خاطره انگیز نیست، دروغ می‌گویم. من اینجا بزرگ شدم؛ اولین بازی‌ای که برای تماشای آن به ورزشگاه رفتم یک بازی مربوط به اشتوتگارت بود.

دیدگاه‌ها