کد خبر : 2051063 | 06 تیر 1403 ساعت 00:46 | 24K بازدید | 41 دیدگاه

با تساوی اسلوونی: کرواسی با یورو خداحافظی کرد

حذف تیم ملی کرواسی از رقابت‌های یورو ۲۰۲۴، قطعی شد.

با تساوی اسلوونی: کرواسی با یورو خداحافظی کرد

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به نتیجه دیدار انگلیس و اسلوونی، کرواسی از یورو ۲۰۲۴ حذف شد. تیم زلاتکو دالیچ پس از اینکه در آخرین بازی گروهی مقابل ایتالیا در دقیقه ۹۸ گل تساوی را دریافت کرد، به تساوی ۱-۱ رسید و کرواسی را در موقعیتی قرار داد که برای صعود نیازمند نتیجه‌ای دیگر در بازی اسلوونی و انگلیس بود.

حالا با توجه به مساوی بدون گل این بازی و عدم شکست اسلوونی با اختلاف سه گل، حذف کرواسی از رقابت‌ها قطعی شد.

2047776

کرواسی که در گروه مرگ قرار داشت، نتوانست به مرحله بعدی صعود کند. این تیم که با اسپانیا، ایتالیا و آلبانی هم‌گروه بود، عملکرد دور از انتظاری را ثبت کرد. شکست ۳-۰ مقابل اسپانیا و تساوی ۲-۲ با آلبانی وضعیت سختی را برای کرواسی ایجاد کرد و در نهایت تساوی با ایتالیا به معنای پایان راه این تیم در یورو ۲۰۲۴ بود.

عملکرد ضعیف کرواسی در نیمه اول بازی‌ها، به خصوص مقابل اسپانیا و آلبانی، تأثیر زیادی در عدم صعود این تیم داشت زلاتکو دالیچ، سرمربی تیم، تغییراتی در ترکیب تیم ایجاد کرد اما نتوانست نتیجه مطلوب را به دست آورد. با این حال، کرواسی باید به آینده نگاه کند و برای رقابت‌های بعدی آماده شود.

این پایان تلخی برای تیمی بود که به نیمه‌نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ رسیده بود و انتظار می‌رفت عملکرد بهتری در این تورنمنت داشته باشد.

دیدگاه‌ها